Голову Костянтинівської райради притягнули до відповідальності через незадеклароване авто

Printer Friendly, PDF & Email

Костянтинівський міськрайонний суд визнав посадову особу органів місцевого самоврядування винною у скоєнні адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією.

Так, у ході моніторингу сайту Національного агентства з питань протидії корупції Костянтинівською місцевою прокуратурою спільно з прокуратурою області встановлено, що голова Костянтинівської районної ради, будучи суб’єктом відповідальності за корупцію, діючи умисно, без поважних причин, несвоєчасно подав декларацію про суттєві зміни у майновому стані, а саме – відомості щодо придбання автомобіля марки «Skoda Rapid» вартістю майже у півмільйона гривень.

Суд, оцінивши доводи, надані прокуратурою, дійшов висновку про наявність у діях службовця складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані).

Правопорушника притягнуто до адміністративної відповідальності з накладанням штрафу у сумі 1700 гривень.

Прес-служба прокуратури Донецької області.

От редакции

Напомним, в конце сентября газета уже публиковала письмо Светланы Бувайло, в котором она обращала внимание на то, что на состоявшейся тогда сессии Константиновского районного совета его председатель А.Оносов и заместитель (руководитель партии Оппозиционный блок) в очередной раз поставили на голосование и депутаты поддержали назначение им повышенных премий.