Костянтинівсько-Дружківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє!

Printer Friendly, PDF & Email

Пенсійним фондом України запроваджено сучасний сервіс – інформування громадян шляхом відправлення СМС-повiдомлень. Основою новації став модернізований Реєстр застрахованих осіб, який адмiнiструє Пенсійний фонд.

У даному реєстрі на кожного працюючого i на кожного пенсiонера заведена iндивiдуальна облікова картка, в якій відображена iнформацiя про заробiтну плату, сплату страхових внескiв, стаж, розмір пенсії та iншi страхові виплати.

Відтепер за допомогою СМС-iнформування всi бажаючі пенсіонери можуть дізнатися про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії, дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсiї, про здiйсненi утримання з пенсійної виплати, про припинення чи поновлення виплати пенсії, а застраховані особи – довідатись про сплату страхових внескiв та зарахування перiодiв страхового стажу, що дасть змогу контролювати доброчесність свого роботодавця.

Тож запрошуємо всіх бажаючих з числа пенсiонерiв та застрахованих осіб завітати до вiддiлу обслуговування громадян Костянтинівсько-Дружківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької областi (м.Костянтинівка, вул.Ціолковського, 25 та м. Дружківка, вул. Ярослава Мудрого, 40) для надання вiдповiдних контактних даних мобільного зв’язку та згоду на отримання СМС-повiдомлень вiд Пенсiйного фонду. Особи, які користуються послугами ВЕБ-порталу за допомогою електронного цифрового підпису, мають можливiсть замовити послугу СМС-iнформування безпосередньо на порталi, не звертаючись до сервiсного центру.

Активувати послугу смс-інформування можна двома шляхами:

Перший – особисто звернутися до Костянтинівсько-Дружківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області або до найближчого відділу обслуговування громадян і надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання смс-повідомлень від пенсійної служби;

Другий – за допомогою електронного цифрового підпису увійти до особистого кабінету на Веб–порталі електронних послуг Пенсійного фонду України в розділі “Налаштування” і, відкривши вкладку «Дистанційне інформування», поставити позначку навпроти тексту “Надаю згоду на отримання інформації від ПФУ на номер мого мобільного телефону”.

Отже, пропонуємо реєструватися користувачами електронних послуг веб-порталу Пенсійного фонду України. Це дозволить мати доступ до даних, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, володіти інформацією щодо пенсійного забезпечення та сплачених страхових внесків.

Реєстрація на Веб-порталі здійснюється лише один раз. Надалі доступ до електронних послуг, які передбачають персоналізований доступ (одержання виписок, надсилання запитів, скарг, запис на прийом тощо), здійснюється після авторизації на Веб-порталі.

Перший заступник начальника управління О. М. Гавріш