Захистили «Усмішку», розбудуємо Червоний!

Printer Friendly, PDF & Email

30 червня під час Освітньої конференції про відповідальне громадянство у рамках проекту «CitizenLab: Лабораторія відповідального громадянства», яка проходила у Краматорську, відбулося перше офіційне представлення нашої Громадської Організації «Відродження та Розбудова міста Костянтинівка». Прийшов час, коли ми можемо в голос заявити про своє існування, бо маємо досягнення, варті уваги!

Нашу команду у вересні 2017 року об’єднала проблема, яка здавалася нерозв’язною - це закриття Дитячого садка в який ходять наші діти (його визнали аварійним в зв’язку з аварійним дахом, якому 37 років). Тільки освідченість, віра в свої сили, злагоджені дії і тетанічна праця дали результат. На сьогодняшній день маємо: дитячий садок працює, обласна адміністрація надала гроші на ремонт покрівлі, управління освіти проводить підготовку до початку ремонту покрівлі в серпні місяці, наразі розробляється проект з утеплення фасаду та внутрішні роботи у всьому дитячому садку.

Як голова Громадської організації, хочу сказати, що нерозв’язних ситуацій не буває, просто потрібно розуміти, для чого це все? Всі наші дії спрямовані на поліпшення якості життя дітей, тому що, як не нам батькам про це дбати??? Наступна ціль - облаштування Дитячого майданчика для мікрорайону Червоний, але про це згодом;) Наразі маємо багато планів, робота кипить.

Друзі і однодумці, запрошуємо приєднатися до нашого великого проекту, бо діти це наше з Вами майбутнє! ТІЛЬКИ ВІД НАС ЗАЛЕЖИТЬ, ЩО ЗАЛИШИТЬСЯ НАШИМ ДІТЯМ!!!

Віолетта Суханова, голова ГО «Відродження та Розбудова міста Костянтинівка», контакт 0957554351