Переваги тентових ангарів або чим вони краще за капітальне будівництво

Не завжди є час та бюджет для повноцінного зведення ангара під склад чи виробничий цех. Але технології розвиваються і з’являються нові альтернативи капітальному будівництву. Однією з них є швидкомонтовані будівлі. Це масивний ангар, монтаж якого займає мінімум часу. І в цій статті разом із компанією SSK, що займається складською логістикою, ми детально розберемо особливості та переваги цієї технології.

Тентовий ангар: основні переваги

Одна з головних переваг тентового ангара — можливість монтажу менш ніж за місяць. Також будівлю легко демонтувати і транспортувати на інший об’єкт. Завдяки цьому один тентовий ангар можна експлуатувати для різних цілей, що часто використовується в логістичній промисловості, сільському господарстві тощо.

Швидкомонтовані споруди є надійним та довговічним рішенням для підприємства. Вони виготовлені із міцних матеріалів, а термін експлуатації сягає до 50 років.

Іншими перевагами тентових ангарів є:

  • введення в експлуатацію без отримання відповідного дозволу;
  • будівництво на будь-якій поверхні — піску, асфальту, щебеню тощо;
  • стійкість до вітру, снігу та інших погодних опадів;
  • висока світлопроникність даху та стін, завдяки чому немає потреби у встановлені систем освітлення.

Всередині споруди немає колон, а тому підприємство отримує максимум корисної площі. Також за необхідності її легко можна розширити. Для цього треба додати нові сегменти чи балки.

Конструктивні характеристики

Конструкція швидкомонтованої споруди відносно легка, що спрощує будівництво. Це можливо завдяки використанню алюмінієвих або стальних балок, з’єднаних декількома шарами ПВХ-тканини. Водночас тентовий ангар може мати необмежену довжину та ширину в межах від 10 до 40 м.

Дах будівлі виготовляється з ПВХ-тканини. Є декілька варіантів, які відрізняються рівнем теплоізоляції та світлопроникності. Наприклад, одношаровий ПВХ найкраще пропускає світло, завдяки чому можна заощадити на освітлення приміщення удень. Також є подвійний ПВХ та надувний. Останній варто обирати, якщо важливо зберегти тепло, а будівля експлуатується при низьких температурах, адже матеріал має кращу теплоізоляцію.

Сфери використання

Швидкий монтаж/демонтаж, довгий термін експлуатації та надійність конструкції створюють безліч сценаріїв для експлуатації споруди. Якщо цих переваг замало, також можна прочитати ще більше про призначення тентових ангарів. Загалом їх використовують для облаштування:

  • військових баз;
  • торгових та виставкових павільйонів;
  • складів;
  • виробничих цехів;
  • загонів для тварин.

Захищеність від впливу навколишнього середовища дає змогу експлуатувати швидкомонтовані споруди для зберігання зерна та іншої продукції.