Сучасна війна з російськими окупантами

Про таке

На минулому тижні було багато важливих подій — від Водохрещі (у дворі українського Свято-Срітенського храму ніде було стояти, капелани церкви відслужили службу для військових, правоохоронців та мешканців на 1-му ставку та Клебан-Бикському водоймищі) до Дня Соборності (свята у головному палаці міста, Костянтинівському районі та
/ /
Привычный по довоенной, мирной жизни образ «ребенка войны» как дряхлого, но решительного старика в коридоре социального учреждения безвозвратно ушел в прошлое. Теперь, увы, наша ежедневная реальность — это настоящие дети, задетые, опаленные ее жутким дыханием. 
/ /
Читая статьи, посвященные эскалации военных действий против Украины и переноса их в море, не могу отделаться от мысли о том, что атака на украинские катера как-то сильно запоздала у Путина. Чего ждет это чудовище, почему решило, что сейчас – время?
/ /
На апаратній нараді в Костянтинівській держрайадміністрації голова КДРА Н.Вініченко зупинилася на подробицях надзвичайній ситуації в Старо Миколаївці:
/ /
У вівторок, десь о 8.15 ранку вся Костянтинівка здригнулася від гучних вибухів. У районі залізничного вокзалу грюкали двері та вікна. Дехто з дачників, що з півдня, бачили в небі щось типу ракети. Чули вибухи й з довколишніх з півдня міста сіл (Олександро-Калинове, Іванопілля).
/ /
В пятницу, 25 мая, рано утром оккупационные российские войска произвели массированный минометный артиллерийский обстрел жилых массивов Старой Николаевки (Правдовки), входящей в объединенную Ильиновскую громаду.
/ /