Евгений Шаповалов

Про таке

На концерті, присвяченому Дню вчителя, в Палаці культури неочікувано заспівала сама очільник міського управління освіти Ольга Барабаш. Та ще й як! Ольга Барабаш — ця тендітна жінка вирізблена з граніту і сталі!
/ /
Євген Шаповалов, голова Донецького обласного товариства імені Олекси Тихого про Дружківські органи місцевого самоврядування:
/ /
«Союз ветеранів АТО Донбасу», громадські патріотичні організації Донеччини запрошують всіх, кому не байдужа сучасна українська історія та подвиг наших воїнів у війні з Росією на Всеукраїнську акцію «Донеччина зустрічає своїх захисників», яка відбудеться 4 липня у на горі Карачун (Краматорськ) та 5 липня у Дружківці.
/ /
Щоб добре усвідомити політичну, воєнну, демографічну ситуацію, яка сьогодні склалася на Донбасі, треба знати її з середини.
/ /
Останніми місяцями час від часу ми відчуваємо в наших містах якийсь жахливий сморід. То на очисних спорудах між Краматорськом і Слов’янськом, то між Костянтинівкою і Дружківкою. І ось, нарешті, наша Олексієво-Дружківка потонула у зловонні.
/ /
Почему мы должны переименовать все улицы по трассе от въезда в Славянск до выезда из Константиновки
/ /
Краєзнавство Донеччини у надійних руках
Костянтинівська газета «Провінція» гостинно надала свою камінну залу краєзнавцям області для проведення першої воєнної звітно-виборчої конференції.
/ /