Соб. инф.

Про таке

Редакція “Провінції” завжди — від дня заснування газети, дотримувалась принципу — бути корисними читачеві. А коли почали друкувати приватні оголошення та першу рекламу, то намагалися зробити так, щоб реклама спрацювала, а людина, яка дала оголошення про, умовно кажучи, продаж курок, їх продала.
/ /
Константиновский криворукий долгострой… В прошлом году, в первых числах августа, в городе прошел хороший двухдневный ливень, результатом которого были массовые отключения от электричества жилых и административных зданий.
/ /
Голови облдержадміністрацій відповідальні за своєчасний старт і реалізацію проєкту інфраструктурної модернізації України "Велике будівництво", який почнеться в березні 2020 року. Про це заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час селекторної наради з керівниками ОДА, передає пресслужба Кабінету міністрів.
/ /
5 лютого на апаратній нараді в Костянтинівської РДА було оголошено про упорядкування та структурні зміни керівного апарату. Згідно Постанови Кабміну від 4 грудня 2019 року вивільнені чи переведені на іншу роботу приблизно 30% від всієї кількості працівників.
/ /
Природа, як завжди, створила диво. На це можна дивитись нескінченно. Приблизно дві сотні лебедів, що живуть на водосховищі в Регіонально-ландшафтному парку Клебан-Бик, цієї зими вперше не полетіли у вирій. Птахи залишилися зимувати.
/ /
21 березня 2020 року о 14-00 в Центральній міській публічній бібліотеці відбудеться творча зустріч з режисером Дмитром Камінським та презентація фільму про воїнів АТО в рамках Всеукраїнського проєкту «Поєднані».
/ /
В газете «Провинция» неоднократно публиковались сообщения читателей о «защите» прав, свобод и интересов нашей славной правоохранительной системой. Особенно часто упоминаются служители Фемиды, то есть Константиновский горрайсуд Донецкой области. В последнее десятилетие только ленивый не подвергает суды остракизму (гонению).
/ /
Федір Мисюра, воїн ЗСУ, 80 бригада, яка була розташована в колишній костянтинівський сьомій школі, кіборг:
/ /
Все мы, независимо от возраста, пола, убеждений, вероисповедания, материального положения, сексуальной ориентации являемся потребителями жилищно-коммунальных услуг в сферах электро, -тепло, -газо, -водоснабжения, уборки твердых бытовых отходов.
/ /
В прошлом году, в первых числах августа, в городе прошел хороший двухдневный ливень, результатом которого бы
/ /
Я уже слишком пожилая, чтобы чего-то добиться. Да и вокруг меня живут, в основном, старики. Это конец Сантуриновки — улицы Свердлова, Чернышевского, Тепловозной, в районе переезда. Наши улицы и раньше были затоплены, что не пройдешь (только в сильную жару всё высыхало).
/ /
Жители двух домов по ул. О.Тихого обращаются с просьбой обратить внимание на неудовлетворительную работу «Теплосети». У нас по двору проходит воздушная тепломагистраль и все трубы оголены, находятся без надлежащей теплозашиты. Поэтому тепло уходит в атмосферу, а не в наши дома, и температура в квартирах +10-15 градусов.
/ /
24 січня Костянтинівський суд під головуванням Т.Сітнікова розглянув справу щодо умисного вбивства на території Іванопільскої сільради, яке сталося 8 березні 2019 року.
/ /
С большим удовлетворением слушали мы неоднократно дублирующиеся по всем телеканалам сообщения премьер-министра А.Гончарука о том, что с декабря 2019 года тарифы на газоснабжение снизятся на 30-40 процентов.
/ /
В газете «Провинция» неоднократно освещались перипетии борьбы с Константиновским ПУ ВКХ (водоканал) за чистую атмосферу. А когда осенью 2017 г.
/ /
В минулу суботу ми перший раз пожалкували, що є газетою, а не радіо, чи телебаченням. Півтори години письменник так артистично й професійно читав свої тексти, що зала міської бібліотеки сиділа, "як мишки". Правда, іноді ридала.
/ /
24 січня з ініціативи голови Костянтинівської райдержадміністрації О.Рослова школярі зі всіх шкіл району, які входять до районної ради школярів «Школа Лідера», відвідали місто Донеччини, яке поряд, але про яке ми мало чого знаємо — Авдієвку.
/ /
Дорогие константиновцы, воспользовавшиеся нашими услугами и установившими у себя в жилищах срезанные зеленые красавицы! Сердечно поздравляем вас с пополнением нашего бюджета! Мы вместе! От имени наших детей, внуков и правнуков благодарим вас за удачно вложенные деньги!
/ /
22 січня 2020 року команда ВСП «Костянтинівський коледж Луганського національного аграрного університету» взяла участь в обласних змаганнях з волейболу, присвячених Дню Соборності України, які проходили у спортивній залі Костянтинівського професійного будівельного ліцею.
/ /
З 25 по 26 січня 2020 року в м. Курахове проходив відкритий чемпіонат Донецької області з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків, юніорів 2004-2013 р.н. та відкритий чемпіонат ОДЮСШ з кікбоксінгу серед юніорів 2002-2003 р.н. та дорослих.
/ /