Владимир Березин

Про таке

Очень к месту нашелся этот стих неизвестного Андрея Панькова под названием «Брифинг»:
/ /
Як і очікувалось, антиукраїнська влада Костянтинівки надала антиукраїнську відповідь на петицію: “На Вашу електронну петицію щодо надання звання почесних громадян міста Сергію Ісаєву та Івану Зубкову (герої сучасної війни з Росією — ред.) повідомляю наступне: згідно з Положенням про присвоєння звання “Почесний громадянин міста
/ /
18 листопада у поліцію звернувся мешканець Миколаївки, який вказав на факт незаконної вирубки дерев у лісосмузі на трасі Костянтинівка-Часів Яр, поблизу селища Червоний. Йому надали наряд поліції і було зафіксовано знищення більше 20 дерев діаметром від 10 до 30 см. Свідок назвав - хто був цім лісорубом, бо він гарно знав.
/ /
В связи с тем, что «брифинги разогнали», нам приходится ходить на личный прием к начальнику Константиновской полиции Н.Козинцевой и обговаривать далеко не личные вопросы. Причем, каждый раз оставляя письменные сигналы.
/ /
Наконец нам 7.11.2019 удалось побывать на сессии Ильиновського сельсовета. Да, зрелище не для слабонервных. Практически все было решено так, как задумал В.Маринич и его сторонники. Но были и случаи, когда только Владимир Александрович голосовал против предоставления земли фермеру, а все были за.
/ /
Щоб остаточно зібрати підписи під петицією про надання звання Почесний громадянин міста нашому другу та герою, який віддав життя за Україну Сергію Ісаєву та Герою України, командиру кіборгів, що тут мешкав — Івану Зубкову, залишилося 2-3 підписи. Якщо хтось не встиг — поспішайте.
/ /
Странная ситуация сложилась по взаимодействию полиции и общественников. Прекратив традиционные встречи, в этот понедельник начальник Константиновской полиции Н.Козинцева провела прием общественников и всех желающих по одному в рамках приема по личным вопросам. И что?
/ /
Учасник АТО, переселенець Сергій Свириденко, який заснував в Іванопіллі Екоферму «Козацьке подвір’я» та займається виробництвом м’ясних і сирних делікатесів продовжує нарощувати та використовувати інноваційні методи ведення свого фермерського господарства.
/ /
В той час, коли ми вже готували до друку черговий номер “Провінції” (вівторок 5 листопада), керівники оргкомітету Фестивалю «Кальміюс» Станіслав Черногор (“Фонд розвитку громади”) і Олександра Папина відкривали в Центральній бібліотеці костянтинівський острівець Фестивалю.
/ /
Це був останній брифінг. Бо керівник наших поліціянтів Наталія Козінцева відмовилася проводити традиційні (вже 5 років) зустрічі з громадськістю по понеділках. “Все — тепер ми проводимо такі зустрічі раз на місяць. Наступна — перший понеділок грудня”, — сказала вона.
/ /
Наша поездка в Авдеевку (а точнее на коксохим АКХЗ) с эко-журналистами, что состоялась 1 ноября, была полна неких сюрреалистических символов и знаков. Всё происходило как будто в ирреальном мире.
/ /
Известный в Украине защитник Природы, руководитель Ukrainian Nature Conservation Group — UNCG, ученый Institute of Zoology NAS of Ukraine Алексей Василюк недавно сделал заявление, что мы забываем, что степной грунт, чернозем - это законсервированный из воздуха углерод.
/ /
Це неймовірно, але на зустрічі з одним з найпопулярніших сучасних молодих письменників України 27 жовтня в Центральній бібліотеці був аншлаг.
/ /
Ми зустрілися з Олегом Миколайовичем Врублевским випадково. Він підійшов до мене на вулиці та сказав, що образився на мої слова у газеті, де говорилося, що Сосюра був в Костянтинівці - коли у 50-х роках їздив із зустрічами по нашому краю, але свідчення про це загубилися.
/ /
Эти две публикации появились почти одновременно. Вначале на сайте Констатиновской РДА: «Третього жовтня було проведене спільне засідання колегії Костянтинівської райради та райдержадміністрації. Під час засідання було розглянуто питання щодо присвоєння звання «Почесний громадянин району» В.Лембішу.
/ /
Жители многоэтажек района Семиветровки жалуются на то, что у бывшего магазина «Осень» вырубили около десяти деревьев. Как, оказалось, это расширяется универсам «Семиветровка». Теперь на этом месте будет стоянка автотранспорта.
/ /
«Вануш Арутюнян - заместитель начальника сектора превенции», - представился небольшого роста полицейский, введя большую толпу журналистов и общественников в тесную комнатушку по приему граждан.
/ /
Нещодавно до нас звернулася людина похилого віку з претензією, що ми в газеті написали, що Володимир Сосюра у Костянтинівці був, але сліди його перебування загубилися. “Як загубилися, - здивував нас чоловік, - якщо я гарно пам’ятаю, як у школі, де навчався, він приїжджав та читав нам вірші!”.
/ /
В День Захисника Вітчизни захотелось рассказать о каком-нибудь защитнике, которого горожане еще не знают. Открыть им этого человека, еще раз доказать, что наши там были и есть с первых дней войны.
/ /
Продолжаются стенания рыбаков по поводу отсутствия рыбы в Клебан-Быке.
/ /