Як комунальне підприємство “Об'єднання парків та кінотеатрів” порушує законодавство та прирівнює свою діяльність до функцій МВС

​Цьогоріч українці будуть святкувати 30-ту річницю незалежності Україні. Країна вже восьмий рік боронить свою землю та суверенітет від сусіда-загарбника — Російської федерації, нащадка радянського концтабору. Але в декого, на жаль, цей совок й досі міцно сидить у голові.

Так, сьогодні комунальне підприємство “Об'єднання парків та кінотеатрів” під керівництвом Ягмурової Інни Іванівни вирішило зробити добру справу для городян — маленьких мешканців костянтинівки — встановити у Тихому сквері ще одну гойдалку. Це, безумовно, добра справа, і за це, гадаємо, люди будуть їм щиро вдячні.

Але. Навіть добрі справи треба робити без порушення законодавства. Нам вже 30 років, ми йдемо в Європу та НАТО. Який приклад візьмуть інші, дивлячись, як порушується закон місцевим комунальним підприємствам? А чого — їм можна, а мені зась? А потім — а що зробила мені ваша Україна?

Тож, під час встановлення гойдалки робочі проклали електричний шнур з декількох переносок з кінотеатру до місця робіт. А щоб, не дай боже, якась автівка не пошкодила отой шнурок, вони перекрили рух транспорту смугастою стрічкою. Без жодного знаку та працівника поліції.

Взяли та перекрили рух транспорту. Щоб ніхто не заважав та не наїжджав на шнурок.

Можемо помилятися, але, як підказує здоровий глузд, обмеження або заборона дорожнього руху так не робиться. Мають бути виконані певні процедури, отримані дозволи і таке інше.

Так, стаття 26 Закону України “Про дорожній рух” зокрема містить:

“Обмеження або заборона руху без ордера можливі лише у випадках, пов'язаних із стихійними явищами, а також з необхідністю виконання аварійних робіт, про що повідомляється місцевим органам державної виконавчої влади, органам місцевого самоврядування і відповідним підрозділам Національної поліції.”

Тож, шановні держслужбовці та можновладці, майте гідність.