Звільнення одіозного активіста Костянтина Падалка

Революційне рішення суду!!! Прецедент у Бахмутському СІЗО! Адвокатові Юрію Юренко вдалося оскаржити запобіжний захід на стадії судового розгляду. Ув'язненого Костянтина Падалку звільнили з під варти.

25 липня 2019 року колегією суддів судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення Донецького апеляційного суду було прийнято ПЕРШЕ рішення про скасування ухвали суду першої інстанції про продовження обвинуваченому  Падалкі Костянтину строку тримання під вартою та відмовлено у задоволенні клопотання прокурора про продовження строку тримання під вартою.

Що це означає? А те, що рішення суду першої інстанції в особі судді Стадченко Е.В. було визнане неконституційним, а амбіції прокуратури необґрунтованими!

Це звичайно ще не перемога, судовий розгляд триває. Але, ми всі розуміємо, що розмови поліції і прокурорів про максимальний термін для активіста Падалка К.В., про те, що городяни довго не побачать Костянтина - це не тільки самовдоволені, але і незаконні бажання та потуги.

Відносно Костянтина обрано альтернативний запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Але це поки що. Захист буде оскаржувати і цей захід. Як варіант, передбачається взяття Падалка Костянтина на поруки групою громадських діячів.  У зв'язку з чим, просимо відгукнутися небайдужих городян, що підтримують Костянтина, і зв'язатися з редакцією газети для того, щоб дізнатися як можна допомогти Костянтину у його нерівній боротьбі з тими, хто нас грабує і пригнічує.

Костянтин обіцяв дати прес-конференцію журналістам про те, що сталося. Розповість про причини і справжні мотиви його арешту, про подробиці затримання і перебування в Бахмутському СІЗО. Також, у Костянтина є очевидні докази корупції та протиправних дій співробітників поліції, прокуратури, суддів, цікаві відео матеріали і докази причетності до незаконного обігу наркотиків співробітників СІЗО.

По інформації захиста К.Падалки.