Данные по потерям

За даними командування Операції об'єднаних сил за тиждень з 1 по 7 січня російськими окупантами було вбито/поранено українських військових: 1/6

У перший день нового року під час під час мінометного обстрілу загинув боєць Десятої окремої гірсько-штурмової бригади Микола Голубєв. 17 січня хлопцю виповнилося б 20 років. 4 січня земляки провели його в останню путь у місті Волочиськ Хмельницькій області. Вічна пам’ять Героям України.

5 січня у зв'язку з погіршенням умов пропуску російсько-окупаційними військами на КПВВ «Станиця Луганська» та «Майорськ», після прибуття з тимчасово окупованої території, на жаль, померло двоє громадян України: 65-річний чоловік та 79-річна жінка. Незважаючи на оперативні заходи по наданню невідкладної медичної допомоги нашим співвітчизникам, врятувати їх життя не вдалося.

Спільний центр з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін України заявляє, що штучне створення довгих черг та неорганізованості в роботі КПВВ в холодну пору року з боку російсько-окупаційних військ вкотре наражає на небезпеку мирне населення, серед яких, переважно, люди похилого віку. Люди прямують за пенсіями та соціальними виплатами, проте цей шлях іноді є небезпечним. Українська сторона закликала окупаційну адміністрацію та збройні формування РФ не нехтувати нормами міжнародного гуманітарного права щодо забезпечення сприятливих умов для здоров'я та життя цивільного населення.