Дані ООС по втратах

За даними командування Операції об'єднаних сил, за тиждень з 12 по 18 червня окупантами було поранено українських військових: - / 10

Дійсно, на цьому тижні наші втрати були значно менші, ніж на попередньому. Але, все ж таки, ми бачили, як з Костянтинівського моргу їхав автобус “Груз 200”. То, скоріше, везли Павла Борисовича Тихонова, командира розвідки 42-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади. 17 червня він геройські загинув під час виконання бойового завдання. Про це повідомив Центр надання допомоги учасникам АТО.

Прощання з героєм буде у центрі його рідного Кропівницького 20 червня. У Павла залишилися дружина, син і дочка. СЛАВА ГЕРОЮ!
Співчуття родині та побратимам.

14 червня на світанку з Донецьку російсько-окупаційні війська випустили по мирних кварталах Мар'їнки понад 30 снарядів із забороненої Мінськими угодами важкої ствольної артилерії. Два снаряди влучили в будинок, де перебувала родина – чоловік із дружиною, двоє їхніх доньок, двоє маленьких онуків і старенький дідусь. Усі зазнали травм різних ступенів тяжкості. 86-річного дідуся військові, бо завалило повністю, відкопували. У нього важкий стан - струс мозку, численні забої та підозра на пошкодження хребта. Жінка найважча, в неї перелом внутрішньої щиколотки та струс головного мозку. У дитини акубаротравма, струс головного мозку та тупа травма живота.

Пам’ятаємо, помстимося!

За матеріалами ООС, ЗМІ.