Дані ООС по втратах

За даними командування Операції об'єднаних сил, за тиждень з 19 по 26 лютого російськими окупантами було вбито/поранено українських військових: 4/9

Знову синьо-жовті стяги, море квітів та сліз, люди стоять на колінах, лунають пам’ятні речі, урочистий салют зі зброї - Україна прощається зі своїми синами від Тернопільщини до Запоріжчини, від Хмільниччини до Дружківки.

20 лютого від кулі снайпера загинув старший солдат 24 ОМБР Василь Богоносюк. Герой захищав Україну з початку подій на Донбасі у складі 24-ї бригади ім. Короля Данила. Йому було 39-років. На фронт Василь пішов добровольцем у 2014 р. Залишилися дружина та дві доньки, 2002 та 2004 р.н. Поховали героя у с.Васильків, Чортківського району Тернопільскої області.

24 лютого, на Світлодарській дузі внаслідок мінометного обстрілу українських позицій загинув військовослужбовець 54-ї окремої бригади Борис Бординюк, 1987 року народження, мешканець села Благовіщенка Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області.

25 лютого під час боєвого чергування кулею снайпера було вбито 23-річного хмільниччанина Івана Мельника.

26 лютого вся Дружківка проводжала в останній путь бійця 122-го ОАМБ 43-річного Євгена Фурсова. Російські окупанти вбили його 23.02 під Волновахою прямим влученням снаряда. Агресор використовував зброю, заборонену Мінськими домовленостями. Євгена поважали товариші по службі, довіряли командири, він був готовий прийти на допомогу побратимам у складних задачах. Це перший загиблий військовий з сусіднього міста (нагадаємо, що Костянтинівка поховала вже трьох героїв цієї війни). Йому було 43 роки. У нього залишилась донька і батьки. На поховання побратима у Дружківку приїхали ветерани АТО, активісти з Костянтинівки. Капелан 122 батальйону, священик УГКЦ отець Віталій в останній промові сказав: “Немає на світі більшої любові, коли людина життя своє віддає за ближнього свого. Новопреставлений воїн Євген поклав найдорожче на вівтар свободи, на вівтар нашої Батьківщини — своє життя. Сьогодні сумує вся Дружківка, Костянтинівка, весь наш край і вся Україна. Щирий уклін батькам за те, що виховали такого щирого, світлого, доброго та хороброго воїна. Разом з Апостолом Петром ми можемо сказати: “Боротьбу я звершив, віру зберіг. Тепер я повертаюся до небесного Отця по нагороду”. Своїми молитвами, силами, пам’яттю ми будемо завжди шанувати Євгена. Герої не вмирають! Вони вічні!”.

Голова товариства ім.О.Тихого Є.Шаповалов сказав: “САМЕ ЦЕ КРАЩІ СИНИ УКРАЇНИ... ДРУЖКІВКА МАТИМЕ СВОЄ ОБЛИЧЧА, ЯКЩО У НЕЇ Є ТАКІ ГРОМАДЯНИ! ТОВАРИСТВО ОЛЕКСИ ТИХОГО ПРОПОНУЄ СТВОРИТИ ПОЧЕСНИЙ СПИСОК СПРАВЖНІХ ГЕРОЇВ ДРУЖКІВКИ”.

По інформаційним матеріалам ООС, ЗМІ.