Дані ООС по втратах

За даними командування Операції об’єднаних сил, за тиждень з 27 лютого по 5 березня російськими окупантами було вбито/поранено українських військових: 1/7

Знову Донеччина ховає своїх хлопців. 1 березня в Соледарі попрощалися з Олександром Меденцевим, який поліг, захищаючи рідну Україну. 33-річний солдат, заступник командира бойової машини – навідник-оператор зі складу 54-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, загинув ще 25 лютого від кульового поранення в бою між позиціями сил ООС та бойовиків у районі села Новоолександрівка (Попаснянський район, Луганська область). Лише через два дні командуванню вдалося домовитися з сепаратистами про евакуацію. Тіло загиблого воїна українська сторона забрала в присутності представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Посередниками традиційно виступили представники громадської організації “Союз ветеранів Афганістану Луганщини”. За виявлену мужність солдат посмертно був представлений до нагородження. Олександр Миколайович Меденцев народився 28 жовтня 1985 року в місті Соледар Бахмутського району, служив із 2014 року. Залишилися батьки та сестра.

Вранці в цій понеділок, 4 березня, у зоні ООС, в наслідок артилерійського обстрілу бойовиками в районі с. Лебединське (Приазовський напрямок), отримавши важку мінно-вибухову травму, загинув прикарпатець Богдан Гаврилів. Народився та виріс у місті Калуш/Підгірки Івано-Франківської області. Йому було лише 19... Розвідник 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Богдан є першою бойовою втратою України в березні 2019-го року. На початку війни йому було всього 14! Не варто жалісливо називати його дитиною. Це справжній чоловік, ВОЇН. А воїнам належить слава і честь.

Міська влада Калуша оголосила  5-7 березня Днями жалоби за загиблим Богданом Гаврилівим та готується віддати пошану Герою при похованні.
Вічна пам’ять. Земля пухом. Спочивайте з миром. Велика подяка та низький уклін за синів-воїнів батькам. Донеччина сумує разом з вами.

По інформаційним матеріалам ООС, ЗМІ.