Медійна фігура О.Зінченко бажає руйнувати паркани

У п’ятницю у Бахмуті нам вдалося зустрітися з відомим істориком-публіцистом, заступником головного редактора проекту "Історична правда", ведучим програми "Розсекречена Історія" на каналі UA:Перший, у складі Українського інституту національної пам'яті - автором Закону України про декомунізацію Олександром Зінченко (народився та виріс у Харкові).

Він виступив у музеї та на студентському форумі. Його лекція була про Голодомор і Другу світову війну, які породили недовіру і страх. “Але зараз в Україні довіра до людей одна з найвищих за всю історію країни і вища, ніж у Росії, Угорщині та Франції, - сказав історик, - При цьому рівень довіри до державних інституцій один з найнижчих. Тому ми будуємо паркани. А на Сході вони найвищі. І поки вони не руйнуються”. Та ситуацію в країні може змінити молодь, саме для них була ця лекція. Серед порад: більше довіряти, не боятися, комунікувати, діяти!

Учнівська молодь Бахмуту постійно спілкується з людьми такого рівня, їх запрошують, вони залюбки приїжджають. А керівництво наших, перш за все Індустріального технікуму та Медичного коледжу, щось робить в цьому напрямку?

В.Березін