Кого більше полюбляє місцева влада — терористів або ветеранів АТО?

15 серпня у Краматорську в облдержадміністрації відбулась зустріч ветеранів АТО з першим заступником Міністра профільного міністерства Г.Галаганом, в якій брали участь представники мерій міст не окупованій частини Донецької та Луганської областей.

Заступник міністра повідомив, що за рік роботи міністерства вирішено багато проблем, з якими звертаються учасники бойових дій на Донбасі, але ж на місцях є багато фактів недбалого відношення районних та міських адміністрацій до родин загиблих та учасників бойових дій.  У виступах було напряму сказано, що захисників України тихо ненавидять, а героями вважають терористів ЛНР і ДНР, і землю, в першу чергу,  виділяють тим, хто зустрічав хлібом-сіллю російських «освободітєлєй», а захисникам Вітчизни дають ділянки на смітниках та звалищах.

Представники влади мляво виправдовувались, буцімто без цього купа проблем, але ж учасники  зустрічі навели факти та приклади як місцева влада  «полюбляє» героїв і як їм «допомагає». Про що можна говорити, якщо мер Покровська, якого обрали народним депутатом, відмовився виступати державною мовою, буцімто, розмовляти можу, але ж на позиченій – «удобнєє».

У підсумку, як завжди, було багато обіцянок, але ж чи будуть вони виконані - велике питання. Одним словом, поживемо - побачимо.

Резенко Ігор «Ковбой»