Об’єднання в громади: сільська — міська: рахунок 4-2. Матч не закінчено

28 лютого вийшло розпорядження Кабміну № 130-р “Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Донецької області”, яке уточнює склади громад згідно Перспективного плану.

Тепер в Дружківську громаду повинні входити, окрім міста, селищні ради: Білокузьминівська, Кіндратівська, Миколайпільська, Олексієво-Дружківська, Софіївська (Новоартемівська), Райська, Торська.

В Костянтинівську окрім міста: Віролюбівська, Іванопільська, Новодмитрівська.

У Часовоярську окрім міста: Калинівська (Калінінська) — Бахмутського района, та Костянтинівського району — Марківська, Миколаївська, Предтечинська.

Але нагадаємо, що в Новодмитрівці, Предтечине, Веролюбівці та Марково мешканці вже погодилися об’єднатися в одну сільську громаду всупереч Перспективному плану. Тобто чотири громади хочуть залишити статус громади — сільський. А ось дві ще вирішують.

Білокузьминівська теж не дуже хоче до міста. Також розривається між селом та містом (Часів Яром) — Миколаївкська сільска рада. До неї зараз постійно їздять “ходоки” від керівництва Часовоярської міськради та Вогнетримкого комбінату.

Чекаємо на фінал цікавого марофонного матчу: “Хто кого переможе — село чи місто?”. Тобто добровільне самовизначення чи Перспективний план.

Соб.кор.