Стань резервістом !

Любов к отчизні де героїть,
Там сила вража не устоїть,
Там грудь сильніша од гармат…

Іван Котляревський

Генеральний штаб Збройних Сил України планує протягом 2018 року перевести війська територіальної оборони (ТрО) на бригадну структуру.

Основними завданнями ТРО є:

— забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій;
— боротьба з озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;
— підтримання правового режиму воєнного стану.
Підрозділи ТРО залучаються до виконання заходів територіальної оборони виключно в межах адміністративно-територіальних одиниць, де вони створені.

Бригади ТРО будуть комплектуватися:

— військовослужбовцями кадру;
— резервістами віком від 20 до 60 років, переважно тими, які отримали відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації за станом здоров’я, сімейними обставинами тощо, які складатимуть основну чисельність підрозділів ТРО і призиватимуться на службу в разі відкритої агресії або іншої критичної ситуації.

Це звернення для тих, кому не байдужа ДОЛЯ УКРАЇНИ

Згадаймо “Захара Беркута” – кольоровий широкоформатний фільм за мотивами однойменної повісті Івана Франка, який в художній формі яскраво висвітлив боротьбу українського народу з окупантами.

Не станемо на коліна і покажемо ворогу, що ми – козацького роду.

Костянтинівський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить набір в підрозділи ТРО резервістів, які періодично проходитимуть підготовку на навчальних зборах, а решту часу будуть вести звичайне цивільне життя.

За додатковою інформацією звертатися до Костянтинівського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: пр-т Ломоносова, 159, м. Костянтинівка Донецької обл. Тел. (06272)21182, 0950605663.

Військовий комісар Костянтинівського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник А.М.МАЗІН