Президент України Володимир Зеленський звільнив з посади голову Костянтинівської райдержадміністрації Н.Виниченко

Таку несподівана новина, у вигляді розпорядження Президента України, була оприлюднена на його офіційному сайті з формулюванням:

“Звільнити ВИНИЧЕНКО Наталію Михайлівну з посади голови Костянтинівської районної державної адміністрації Донецької області у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України.”

Як прокоментувала цю подію Наталія Виниченко, “звільнення з посади відбулось згідно стандартної процедури — скінчився термін дії трудового договору, який був укладений на період повноважень попереднього Президента”. На питання про подальші професійні та політичні кроки Наталія Михайлівна відповіла - “на все воля Божа”.

Нагадаємо, що за період 2017-18 років і по теперішній час, Костянтинівський район займає перше місце за показниками соціально-економічного розвитку.

Крім того, Зеленський також підписав низку інших розпоряджень, якими було звільнено з відповідних посад деяких голів райдержадміністрацій Донецької та Львівської областей.

Андрій Тараман, громадський діяч, член ГО “Енеїда”:

— Особисто для мене було несподіваним рішення президента про звільнення з посади голови Костянтинівської райадміністрації Виниченко Натілії Михайлівни. Вона професійно виконувала свою роботу, комунікабельна в спілкуванні і в той же час волева людина. Впевнений, що її кар'єра, як політика тільки розпочинається і вона багатьом дасть фору на майбутніх виборах до Костянтинівської об'єднаної територіальної громади.

Власн. інф.