Великий успіх костянтинівських борців

10 лютого у місті Черкаси завершився Кубок України з греко-римської боротьби серед дорослих, який визначав склад чоловічої збірної на участь у чемпіонаті Європи та подальших ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ у Токіо.

У змаганнях приймали участь найсильніші борці країни, серед яких було і два вихованця Костянтинівської ДЮСШ, майстри спорту, неодноразові чемпіони юнацьких та молодіжних чемпіонатів країни, учасник Європейських та Світових чемпіонатів Давід Шадт (вагова категорія до 87 кг.) та бронзовий призер чемпіонату Європи 2019 року Михайло Вишневецький (вагова категорія до 130 кг.).

Тяжко було хлопцям здобувати перемоги, бо це перший їхній старт у дорослому олімпійському руху, та вони поступово дійшли до фіналу.

У фінальній сутичці Давід зустрівся з чинним чемпіоном Європи 2020 року С.Новіковим, а на Михайла чекав бронзовий призер тих самих змагань О.Кучмій. І хоча хлопці поступилися своїм іменитим суперникам, наші борці здобули честь бути зарахованими до складу національної збірної команди - і це великий успіх Костянтинівської боротьби.

Костянтинівська Федерація греко-римської боротьби вітає своїх вихованців - срібних призерів Кубку України, та їхніх тренерів - Вепренцова Дениса Юрійовича та Заслуженого тренера України Вепренцова Юрія Миколайовича.

Попереду у хлопців ще чимало стартів. Так, наприкінці лютого у Києві відбудеться міжнародний турнір класу "А" на призи Федерації боротьби України. Переможцям цього турніру буде присвоєно звання "Майстра спорту Міжнародного класу".