Чи потрібні дитині кеди?

Вибираючи дитині взуття, батькам необхідно знати, на що дійсно звертати увагу, а що є просто маркетинговим «фокусом». Отже, чи потрібні дитині кеди? Швидше за все, так. Це легке спортивне взуття, у якому дитина почуватиметься комфортно. Воно недороге, безпечне і не потребує складного догляду.

Виробники

Традиційно фірми, які займаються виробництвом взуття для дорослих, мають дитячі лінійки. У деяких виробників вони позначаються словом Kids. Найбільш надійними та перевіреними компаніями, в асортименті яких є дитячі кеди, вважаються:

1.    Convers – оптимальне співвідношення ціни та якості, класика спортивного взуття родом із США.

2.    Vans – також американський виробник якісних та модних підліткових і молодіжних кедів.

3.    Puma – надійне, стильне та комфортне спортивне  взуття для широкого загалу.

Також лінійки дитячого взуття є у компанії  Koala Kids. Цей бренд вирізняється високою якістю продукції за прийнятною ціною. Впевніться в цьому самі, завітавши до інтернет-магазину Kasta.

Кеди для дітей випускають і вітчизняні бренди спортивного одягу та взуття, товарів для дітей. Загалом питання «Якого виробника вибрати?» – це здебільшого питання індивідуальних уподобань та фінансових можливостей.

Як вибрати ідеальні дитячі кеди?

Є кілька дійсно важливих моментів, які слід врахувати, вибираючи дитячі кеди:

1.    Кеди не розношуються, тож варто підібрати розмір так, щоб вони були на 1,5–2 см довші, ніж ступня дитини.

2.    Краще вибирати високу модель, вона міцніше тримає ногу.

3.    Зазвичай рекомендують купувати кеди на шнурівці, адже липучки гірше фіксують ногу і швидше псуються.

4.    Носки, п’ятки та щиколотки у якісних кедах мають бути захищені додатковим шаром гуми або текстильними протекторами.

5.    Якісні дитячі моделі мають підошву, яка потовщується до п’ятки. Вибирайте саме таку, бо пласка підошва може спровокувати проблеми з поставою.

Кеди мають специфічний гумовий запах, але якщо він дуже різкий, це є показником неякісного взуття.

Зазвичай догляд за кедами дуже простий. Їх можна прати у пральній машинці, але перед цим їх необхідно почистити від бруду та пилу. Шнурки перуться окремо.

Не слід сушити кеди на радіаторах опалення або під прямими сонячними променями. Це може призвести до їх вицвітання та деформування підошви.

Отже, кеди для дітей – це не лише модно. І хоча сучасний ринок пропонує розмаїття різновидів, фасонів і кольорів цього взуття, воно передусім має відповідати критеріям якості та безпеки для дитини. Тож варто купувати його тільки на таких перевірених торгових майданчиках, як Kasta.