Человек и Закон

Про таке

ОТКРЫТОЕ ПИСЬМО МИНИСТРУ ВНУТРЕННИХ ДЕЛ УКРАИНЫ А.АВАКОВУ
/ /
Через зростання кількості хворих Кабмін подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Таке рішення було ухвалено 17 червня. Очільник Уряду звернувся до керівництва МОЗ та МВС із вимогою посилити контроль за дотриманням карантинних правил.
/ /
5 червня суддя А.Орчелота своєю ухвалою нагадав той випадок у листопаді 2019 року, коли на вулиці Промислова в сутінках водій «PEUGEOT 301» збив неповнолітнього, який переходив дорогу.
/ /
28 травня суддя О.Леміщенко, вивчивши матеріал про адміністративне правопорушення, який надійшов з Костянтинівського відділення поліції про притягнення до адмінвідповідальності уроженця м.Нахічевань, який працює адміністратором у «VR CLUB» (Костянтинівка) ВП`ЯТЕ (!!!) повернула його для належного оформлення.
/ /
В русле реформирования правоохранительной системы редакция «Провинции» стремится наладить в интересах своих читателей более тесные коммуникации с полицией, судом и прокуратурой. С первыми двумя структурами процесс пошел, а о том, как это у нас получается, - отдельная тема.
/ /
В феврале этого года от инфаркта умерла моя мама Гвоздева Алла Филипповна. Она была 1939 года рождения. Я на 100% уверен, что на эту смерть повлияла авария, в которую попала моя мама в ноябре 2015 года. И многолетняя тяжба с правоохранительными органами, в которую они меня и маму втянули.
/ /
Уряд 20 травня за ініціативи Міністерства охорони здоров’я ухвалив рішення про послаблення карантину з 22-го числа. Йдеться про перехід до другого етапу. Така офіційна інформація розміщена на урядовому порталі.
/ /
Не успели мы в прошлом номере опубликовать предупреждение юриста Л.Гапеева о том, что, входя в социальные сети и ощущая, что за вами кто-то следит, вы не ошибаетесь — в эпоху COVID-19 это суровая реальность, — на прошедшей неделе в Реестре судебных решений мы обнаружили интересное постановление.
/ /
Чим передбачено основи соціальної захищеності медичних працівників, гарантії і компенсації, що надаються їм державою за роботу в умовах підвищеного ризику для здоров’я під час ліквідації епідемії та здійснення заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом?
/ /
Фонд Інновацій та Розвитку продовжує Всеукраїнську громадську кампанію зі збору інформації щодо професіоналізму, етики та доброчесності прокурорів регіональних прокуратур.  
/ /
Такое решение принято на позапрошлом заседании исполкома городского совета от 8 апреля.
/ /
18 марта, около 16.00, на улице О.Тихого полиция остановила автобус с уставшими, ехавшеми с рабочей смены заводчанами «Утяжелителя» и стала составлять протокол по «перевищенню встановленої на перевезення кількості пасажирів, визначеної абзацом 3 підпункту 4 пункту 2 Постанови Кабміну України від 11.03.2020 року №211, а саме у к
/ /
Когда верстался номер, 7 апреля, по городу ездили автомобили, обливающие проезжую часть простой водой.
/ /
У зв’язку з тим, що місцева влада та правоохоронні органи не йдуть на контакт та не доводять населенню приклади кого і коли було притягнено до відповідальності за порушення карантину (але чому?), “Провінція” бере на себе ці функції, знаходить інформацію та знайомить читача.
/ /