Искусство

Про таке

Сегодня в городском краеведческом музее открылась фотовыставка «Сучасники».  Автор - Михаил Милян презентовал около 78 портретных работ. Это итог его  фототворчества за последние несколько лет.
/ /
Ми вітаємо всіх костянтинівців, бо знову наше місто звучить на всю Україну в позитивному сенсі! Наші співучі містяни у черговий раз підірвали глядачів та журі на "Голосі країни".
/ /
Доброго дня! Приємна новина для тих, хто полюбляє живе виконання. Саме для Вас 29 лютого 15.00 в холі першого поверху Палацу культури та дозвілля відбудеться вечір духової музики в виконанні народного духового оркестру під керівництвом Булгакова О.Ю
/ /
В последний день января на веб-портале гос.закупок ProZorro появилась информация об открытых торгах на предмет закупки услуг на проведение капитального ремонта здания Константиновской школы искусств.
/ /
Снятое на родном половине мира корейском языке кино получает четыре главные награды Академии Киноискусства США. При этом фильм не более, чем, ну, просто интересный. Местами. Из членов группы никто не говорит по-английски и режиссер сам способен говорить на уровне "дауай уыпьем".
/ /
«В боях при виході з Іловайського котла тільки за офіційними даними загинуло 366 осіб, 429 поранено, 300 потрапили до полону, 158 пропали безвісті, - розповідала 22 січня на День Соборності старшокласникам 2-ї школи співробітник Костянтинівського краєзнавчого музею О.Крайня.
/ /
Другого листопада у Костянтинівському міському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки художника Володимира Байбари.
/ /
В Костянтинівці у 2017 році вийшла книга Зозулі Дмитра Володимировича «Buffonata». Це перша поетична збірка молодого костянтинівського поета. Пару років тому він закінчив 13 ЗОШ, а тепер навчається в Києві, студіює саме поетичну майстерність, літературну творчість. Сама назва книги пояснює творчий задум митця.
/ /
24 июля музей переполнился богемными гостями - художники, поэты, журналисты, бизнесмены.  В т.ч. приезжими - от Краматорска до Сургута.
/ /
28 июля, в субботу, в 10.00 от общества «Друг», что на «Спутнике» по улице Шмидта, будет проведена экскурсия «Константиновские дворики».
/ /
Только что в музее закончилась странная выставка странного человека - Максима Мантурова. Трудно после всего что-то об этом написать.
/ /
Все починається з мрії! Мрія — це щось особливе, таємниче. Наші мрії — це натхнення, яке дає впевненість в тому, що ми можемо зробити свою мрію реальністю.
/ /
Двадцять сьомого квітня в Костянтинівській школі мистецтв відбувся традиційний для весняного періоду захід – великий звітний концерт. Музичне свято стало подією, яку всі чекали з нетерпінням, подією, що стала своєрідним творчим звітом за поточний навчальний рік, повний плідної праці та творчих досягнень.
/ /
Двадцять сьомого квітня в Костянтинівській школі мистецтв відбувся традиційний для весняного періоду захід – великий звітний концерт.
/ /