Из зала суда

Про таке

Зазвичай начальник управління комунального господарства Костянтинівського місквиконкому Д.Заварзін контролює дотримання благоустрою міста та притягає до відповідальності порушників.
/ /
27 квітня суддя Костянтинівського суду А.Орчелота оголосив вирок банді з чотирьох зловмисників, які з квітня по грудень 2019 року обкрадали будинки та гаражі костянтинівців. Всі молоді, неодружені, не судимі, не працюючі, один горлівчанин, троє костянтинівців, двоє неповнолітніх, у т.ч.
/ /
13 березня Костянтинівський суд ухвалив вирок звинуваченому, який 12 квітня 2019 року розпилював сльозогінний
/ /
Як нас повідомили з Костянтинівського суду — засідання та робота з відвідуючими проходять у звичайному режимі. Двічі на день проводиться дезінфекція приміщень суду. Вирішується питання щодо масок для працівників.
/ /
Ми відслідковуємо справи по вже ліквідованій філії ДонНУ, що донедавна знаходилася в нашому місті по пр.Ломоносова,157, біл
/ /
Наша газета уже неоднократно писала о деле нашей активистки, матери волонтера и ныне участника боевы
/ /
Кінець грудня та початок січня в Костянтинівському суді відзначився розглядом цілої низки справ по ст.130 (п'яний за кермом) та ст.124 КУаАП(ДТП).
/ /
27 листопада суддя Костянтинівського суду А.Орчелота виніс вирок по резонансній справі, про яку писала “Провінція”.
/ /
Нещодавно було засуджено по різних справах відразу три студента наших училищ.
/ /
12 грудня ми, разом з костянтинівськими "свободівцями", були у Бахмуті - куди приїхали активісти з різних куточків Донеччини, щоб взяти участь у загальноукраїнській акції протесту проти свавілля правоохоронної системи області по справі вбивства бахмутського активіста Артема Мірошніченка.
/ /
Несовершеннолетняя студентка Константиновского строительного лицея №39 была «застукана» константиновским полицейским возле входа в учебное заведение с сигаретой «Филип Моррис» во рту. За что, в присутствии матери, была допрошена судьей, раскаялась и подвергнута административному воздействию в виде предупреждения.
/ /
4 ноября Константиновский суд под председательством А.Мироседи вынес Постановление по резонансному делу по обвинению нашого земляка Л.Харченко в содействии создания террористической организации «ДНР» (ст. 258-3 ч.1 УК Украины), за что предусмотрено наказание в виде лишения свободы на срок до 15 лет.
/ /
29 жовтня Костянтинівський суд виніс вирок завідуючій Тарасівського сільського будинку культури Светлані Федорчук. Молода жінка підпала під вплив антиукраїнської пропаганди і стала на шлях сепаратизму.
/ /
Очередным приговором по статье 110 КК Украины («Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України: умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких ді
/ /