Из зала суда

Про таке

У 2018-2019 роках у нашому місті два друга-крадія скоїли крадіжки: підкладок та костилів на залізничній колії до колишнього заводу «Автоскло»; металевих кутків, двотавру та металевого шиферу з домовладіння; два велосипеди у різних власників. Викрадене вони продавали та на ці гроші пиячили.
/ /
Продолжаются «веселые истории» константиновских полицейских при оформлении нарушения по ст.130, ч.1 («Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння...»).
/ /
Продолжаются «веселые истории» константиновских полицейских при оформлении нарушения по ст.130, ч.1 («Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння...»).
/ /
180 часов общественных работ присудил Константиновский суд мужчине за то, что во время застолья, его друг обил водкой ему новые штаны. Мужчину это так возмутило, что он нанес ножом удар в левую часть груди, а затем несколько раз ударил друга кулаками по голове, а когда тот упал, добавил ударом ногой.
/ /
Очень сложно иногда понять логику полицейских, подающих административные протоколы в суд. Особенно, если это связано с нарушением ч.1 ст.130 КУАП «Керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння».
/ /
5 червня суддя А.Орчелота своєю ухвалою нагадав той випадок у листопаді 2019 року, коли на вулиці Промислова в сутінках водій «PEUGEOT 301» збив неповнолітнього, який переходив дорогу.
/ /
28 травня суддя О.Леміщенко, вивчивши матеріал про адміністративне правопорушення, який надійшов з Костянтинівського відділення поліції про притягнення до адмінвідповідальності уроженця м.Нахічевань, який працює адміністратором у «VR CLUB» (Костянтинівка) ВП`ЯТЕ (!!!) повернула його для належного оформлення.
/ /
Зазвичай начальник управління комунального господарства Костянтинівського місквиконкому Д.Заварзін контролює дотримання благоустрою міста та притягає до відповідальності порушників.
/ /
27 квітня суддя Костянтинівського суду А.Орчелота оголосив вирок банді з чотирьох зловмисників, які з квітня по грудень 2019 року обкрадали будинки та гаражі костянтинівців. Всі молоді, неодружені, не судимі, не працюючі, один горлівчанин, троє костянтинівців, двоє неповнолітніх, у т.ч.
/ /
13 березня Костянтинівський суд ухвалив вирок звинуваченому, який 12 квітня 2019 року розпилював сльозогінний
/ /
Як нас повідомили з Костянтинівського суду — засідання та робота з відвідуючими проходять у звичайному режимі. Двічі на день проводиться дезінфекція приміщень суду. Вирішується питання щодо масок для працівників.
/ /
Ми відслідковуємо справи по вже ліквідованій філії ДонНУ, що донедавна знаходилася в нашому місті по пр.Ломоносова,157, біл
/ /
Наша газета уже неоднократно писала о деле нашей активистки, матери волонтера и ныне участника боевы
/ /
Кінець грудня та початок січня в Костянтинівському суді відзначився розглядом цілої низки справ по ст.130 (п'яний за кермом) та ст.124 КУаАП(ДТП).
/ /