Криминал

Про таке

6 та 20 травня Костянтинівський суд виніс вироки злочинцям за створення у 2014 році не передбачених законом воєнізованих формувань та за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Як це часто буває — суд звільнив обох від покарання. Таке “покарання” отримали:
/ /
Уже неоднократно мы
/ /
На территории промышленного полигона в Константиновском районе идёт нелегальная, но в промышленном масштабе, добыча свинца, цинка и прочей заразы, которую в прошлом веке сваливали сюда в качестве отходов производства заводов союзного значения.
/ /
Две недели назад, в №18 от 29 апреля, «Провинция» писа
/ /
Поліцейські отримали оперативну інформацію про те, що 56-річний костянтинівець вдома зберігає небезпечні предмети.
/ /
Під таким заголовком з’явилася інформація на сайті Бахмутського відділу поліції. Мова йшла про те, що правоохоронці “накрили” незаконний гральний заклад, який цілодобово працював на проспекті Ломоносова, 103а (напроти Ліцею), пускаючи клієнтів з чорного ходу по дзвінку.
/ /
Эти трое 19 апреля в 18.30 то ли делали закладку, то ли искали закладку сразу за моим забором за огородом по ул.Изюмская возле Червонянского кладбища.
/ /
Всю прошедшую неделю мы фиксировали и передавали сведения в полицию о «незаконной работе незаконных киосков», где идет продажа левых сигарет и алкоголя. Тут на наших глазах разливали самогон, собиралась толпа за дешевыми сигаретами, пьяные отходили от киосков еле стоя на ногах, а иногда просто падали.
/ /
Вся «короновирусная неделя» прошла в заседаниях комиссий по чрезвычайной ситуации разного уровня и принятии решений, которые и выполнялись, и не выполнялись.
/ /
Подпольный игровой зал ликвидирован в Константиновке, - сообщает отдел коммуникации ГУ НП в Донецкой области. 
/ /
13 березня Костянтинівський суд ухвалив вирок звинуваченому, який 12 квітня 2019 року розпилював сльозогінний
/ /
61–річний чоловік розповів про свої протизаконні дії у травні 2014 року та виявив бажання співпрацювати з правоохоронцями. Під час окупації Костянтинівки учасниками незаконних збройних формувань він дізнався про те, що бойовики запрошують всіх бажаючих служити разом з ними.
/ /
Интересная, с точки зрения фабулы уголовных дел была прошедшая неделя. Полицейский обманывает водителей
/ /
В ніч з 22 на 23 лютого 29-річний костянтинівець проник до приватного будинку на Сантуринівці з метою пограбування. Але в хаті прокинулася 75-річна господарка. Коли зловмисник її побачив, то накинувся та задушив її.
/ /