Криминал

Про таке

Мешканку Костянтинівки, яка народилася в Бахмутському (Артемівському) районі, громадянку України, із вищою освітою, вдову, яка не працює, 17 грудня Костянтинівським судом (суддя Т.Сітніков) було засуджено за “злочини проти основ національної безпеки України, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України” (ч.
/ /
В конце прошлой недели «легким движением руки» Кабмина были закрыты игорные заведения по всей стране. В Константиновке вначале наши правоохранители и фискалы получили Распоряжение Кабмина от 20 декабря 2019 № 1325-р «О противодействии игорному бизнесу», где только два пункта:
/ /
18 декабря в доме на улице Панфилова (Новоселовка) два собутыльника 1966 и 1984 года рождения повздорили во время распития спиртного.
/ /
18 декабря в дежурную часть нашей полиции поступило анонимное сообщение, что в дальнобойной фуре, которая выезжает из Константиновки в сторону Покровска, находится мина.
/ /
10 грудня близько 2.00 до Дружківського відділення поліції надійшло повідомлення від працівників охорони про те, що спрацювала тривожна кнопка грального закладу.
/ /
11 грудня відбулася чергова робоча нарада щодо покращення комунікації між поліцією, прокуратурою, місцевою владою і населенням.
/ /
Около 6 часов утра в пятницу, 6 декабря на «102» поступил сигнал из магазина «Барбарис», что прямо у здания Константиновского парламента.
/ /
27 листопада суддя Костянтинівського суду А.Орчелота виніс вирок по резонансній справі, про яку писала “Провінція”.
/ /
Нещодавно було засуджено по різних справах відразу три студента наших училищ.
/ /
В связи с тем, что «брифинги разогнали», нам приходится ходить на личный прием к начальнику Константиновской полиции Н.Козинцевой и обговаривать далеко не личные вопросы. Причем, каждый раз оставляя письменные сигналы.
/ /
Днями до Костянтинівського відділення поліції надійшло повідомлення від медиків про те, що з села Плещіївка ними було госпіталізовано чоловіка з проникаючим ножовим пораненням. Людину знайшли випадкові перехожі біля двору приватного будинку.
/ /
Це був останній брифінг. Бо керівник наших поліціянтів Наталія Козінцева відмовилася проводити традиційні (вже 5 років) зустрічі з громадськістю по понеділках. “Все — тепер ми проводимо такі зустрічі раз на місяць. Наступна — перший понеділок грудня”, — сказала вона.
/ /
15 октября 54-летней Валентине Бучок, которая год провела в плену у оккупантов в Донецке, в с.Иванополье неизвестные подбросили во двор дома гранату.
/ /
9 жовтня на апаратній нараді в Костянтинівської райдержадміністрації йшла мова про резонансне вбивство по звірячому в нашому місті дівчинки.
/ /
Всё возвращается на круги своя. Снова, как это было до войны, правоохранители «отмораживаются» и не хотят общаться с прессой. А если и общаются, то абсолютно пустопорожне.
/ /
2 жовтня Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області під головуванням судді О.Леміщенко провів засідання по справах по статті “Злочини проти основ національної безпеки України, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України”.
/ /
За попередніми даними, керівник Костянтинівської філії «Альфа-Банку» збирала гроші своїй важко хворій доньці на лікування. Але донька померла. З серпня на банкіршу у поліцію стали поступати заяви про неповернення та крадіжку взятих під різним приводом грошей.
/ /
Ровно 333 сигналов и заявлений поступило от граждан в полицию на предыдущей неделе. Из них 19 признано уголовными и внесено в ЕРДР. 19-тилетнего парня, жителя Червоного, который пропал 28 августа, к сожалению, нашли повешенным. Главная версия следствия — самоубийство.
/ /
За минувшую неделю в Константиновское отделение полиции поступило 413 заявлений и сообщений граждан. Двадцать четыре факта криминального характера внесены в ЕРДР. В реестр внесены 3 факта смерти, самоубийство женщины по ул. Европейской и заявление гражданки о пропаже сына, уехавшего на заработки в Кривой Рог.
/ /
У Костянтинівському суді продовжуються розглядатися справи та виноситися вироки головам “комісій” так званого референдуму у травні 2014 року. Цього разу суддя Т.
/ /