Криминал

Про таке

Подпольный игровой зал ликвидирован в Константиновке, - сообщает отдел коммуникации ГУ НП в Донецкой области. 
/ /
13 березня Костянтинівський суд ухвалив вирок звинуваченому, який 12 квітня 2019 року розпилював сльозогінний
/ /
61–річний чоловік розповів про свої протизаконні дії у травні 2014 року та виявив бажання співпрацювати з правоохоронцями. Під час окупації Костянтинівки учасниками незаконних збройних формувань він дізнався про те, що бойовики запрошують всіх бажаючих служити разом з ними.
/ /
Интересная, с точки зрения фабулы уголовных дел была прошедшая неделя. Полицейский обманывает водителей
/ /
В ніч з 22 на 23 лютого 29-річний костянтинівець проник до приватного будинку на Сантуринівці з метою пограбування. Але в хаті прокинулася 75-річна господарка. Коли зловмисник її побачив, то накинувся та задушив її.
/ /
Если вы еще не слышали, что происходит в городе с сигаретами, то вы или некурящий или, мягко говоря, «социально парализованный».
/ /
24 січня Костянтинівський суд під головуванням Т.Сітнікова розглянув справу щодо умисного вбивства на території Іванопільскої сільради, яке сталося 8 березні 2019 року.
/ /
Как мы уже писали, начальница Констянтиновской полиции Н.Козинцева 13 января этого года нам официально на
/ /
КИЇВ. 29 січня. УНН. На Донеччині судитимуть чотирьох жінок, які були членами виборчих комісій при проведенні референдуму про створення "самостійної держави ДНР". Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу прокуратури Донецької області.
/ /
19 января около 17.00 часов на Новоселовке произошла трагедия. Двое приятелей-соседей (заядлые голубятники, хорошие семьянины, 1953 и 1962 г.р.? имеющие по двое детей) решили отметить Крещение, выпили и, судя по всему, повздорили.
/ /
16 января Краматорский суд рассмотрел ходатайство следователя 3-го отделения (с дислокацией в Краматорске) СО 2-го управления (с дислокацией в Мариуполе) о применении меры пресечения в виде личного обязательства относительно уроженца с.
/ /
Мешканку Костянтинівки, яка народилася в Бахмутському (Артемівському) районі, громадянку України, із вищою освітою, вдову, яка не працює, 17 грудня Костянтинівським судом (суддя Т.Сітніков) було засуджено за “злочини проти основ національної безпеки України, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України” (ч.
/ /
В конце прошлой недели «легким движением руки» Кабмина были закрыты игорные заведения по всей стране. В Константиновке вначале наши правоохранители и фискалы получили Распоряжение Кабмина от 20 декабря 2019 № 1325-р «О противодействии игорному бизнесу», где только два пункта:
/ /