Культура

Про таке

Часто думають, що цікаво і захоплююче провести час можна тільки в столиці. А от і ні. Місто Суми теж готове дивувати своїми визначними місцями та історією.
/ /
місто Костянтинівка Гастролі 1
/ /
Благодійний фонд Сергія Жадана, Український інститут книги та проєкт підтримки дитячого читання «BaraBooka» другий рік поспіль оголошують конкурс відгуків на книги україн
/ /
21 березня 2020 року о 14-00 в Центральній міській публічній бібліотеці відбудеться творча зустріч з режисером Дмитром Камінським та презентація фільму про воїнів АТО в рамках Всеукраїнського проєкту «Поєднані».
/ /
Як, ви ще не були на виставці цієї художниці у бібліотеці? А ще говорите, що любите Костянтинівку. Йдіть, подивіться ці картини, сповнені тонкого відчуття навколишнього середовища. Тим паче, що середовище це, перш за все — наше місто.
/ /
Сразу после череды рождественских выходных пообщались с новым директором Дворца культуры и досуга Сергеем Мироновым. Накануне новогодних торжеств он вступил в эту должность, которую выиграл в конкурсе, организованном городскими властями.
/ /
Если ты, кто читает эти строки, любишь и знаешь (а как любить не зная?) наш город, то подумай, какие памятные объекты, которые, на твой взгляд, нужно внести в список, подлежащих учету и охране.
/ /
Возможно, закончившийся нынешний сезон стал последним для веролюбовского местного музея истории «Память сердца». Все из-за случившейся там недавно катастрофы - разморозилась система отопления и вода из системы залила помещение.
/ /
Ювілейний марафон набирає обертів! На осінніх канікулах до нього приєдналися учні театрально-хореографічного відділу - присвятили 60-річчю школи мистецтв виставу «Покотигорошко» (за мотивами української народної казки).
/ /
З 12 листопада на Донеччині стартує XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Він триватиме до кінця листопада. Мета Мандрівного фестивалю – сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.
/ /
Це неймовірно, але на зустрічі з одним з найпопулярніших сучасних молодих письменників України 27 жовтня в Центральній бібліотеці був аншлаг.
/ /
Дирекция парков и кинотеатров заключила договор с предпринимателем из Мирнограда, который будет устраивать киносеансы в зале «Спутника.
/ /
П’ятий рік поспіль схід України стає ареною боротьби на кількох фронтах: нерідко військовий конфлікт називають наслідком програшу України на "мовному та культурному фронті".
/ /
До уваги мешканців міста!
/ /