Культура

Про таке

Сьогодні почався «The Most Fest» - головна подія червня, фестиваль, який протриватиме 2 дні, з 19 по 20 червня.
/ /
Возмутитель городского спокойствия харьковчанин Дмитрий Браславский (ГО «Паперовий фронт»), кроме того, что способствовал «оштрафованию» нашего мэра и депутатов за фотографирование на совещании без масок, направил запрос О.Азарову и получил ответ по поводу увековечивания памяти мастера по стеклу Виталия Аркадиевича Гинзбурга (1
/ /
Робоча група при Донецькій ОДА запрошує мешканців Донеччини приєднатись до розробки бренду нашої області.
/ /
Дійсно, а чому б і не помріяти? Чому не зробити у нас щось велике, святкове. Ну, типу Смолянського кулішу у Ілінівці, Фестивалю вертепів у Званівці, Дню Європи у Бахмуті, Щедрик-фесту у Покровську та інше?
/ /
У минулому році ми писали, що австрійський режисер-документаліст Ruslana Berndl, з якою ми подружилися, коли вона була у Костянтинівці та знімала фільм про наших остарбайтерів (примусові працівники, яких було угнано до Німеччини під час 2-ї світової), випустила у світ документальну стрічку про них "Sunday in Strasbourg" («Неділ
/ /
Нынешний год для константиновской школы искусств оказался годом обновления и испытания. Два фактора теперь определяют жизнь этого уважаемого и известного заведения - ремонт и ковид-эпидемия.
/ /
До войны наши кормчие С.Астахова и Ю.Разумный категорически не соглашались, что величайшая актриса 20-го века (по мнению редакционного сова Британской энциклопедии «Кто есть кто», который включена ее в десятку выдающихся актрис XX века) родилась у нас.
/ /
Вже багато костянтинівців, які цікавляться минулим та майбутнім нашої держави, бажають опанувати українську мову, знають, що в нашій Центральній міській публічній бібліотеці для цього є все можливе.
/ /
І все ж таки я вирішив не писати репортаж з відкриття виставки картин цього художника в Костянтинівському краєзнавчому. Як кажуть, "слова зайві". Покажу світлини, нижче надрукую назви його робіт. Як передати відчуття? Відчуття, що доторкнувся до чогось делікатного, тендітного, ні на що не схожого.
/ /
Безкоштовні мовні курси вп'яте відкрилися в цю неділю у Центральній бібліотеці. Незмінна ведуча Наталля Зубатюк вже була у ранзі офіційної експертки та аудиторки Управління державної служби якості освіти в Донецькій області.
/ /
Сегодня в городском краеведческом музее открылась фотовыставка «Сучасники».  Автор - Михаил Милян презентовал около 78 портретных работ. Это итог его  фототворчества за последние несколько лет.
/ /
С таки вопросом редакция вновь обратилась к начальнику городского управления культуры, молодежи и спорта Ольге Хоменко.
/ /
Щойно в Києві вийшла збірка “Поезія сучасної України У ПОШУКУ АЛЬТЕРНАТИВИ”, де надруковані вірші студента Національного університету "Києво-Могилянська академія" Данили Нікітіна.
/ /
Вперше до Краматорська завітає культовий гурт «Лінія Маннергейма». Великий сольний концерт з презентацією першого лонгплею «Конфіскат» вже 19 червня на Alchemist Terrace!
/ /