Культура

Про таке

С таки вопросом редакция вновь обратилась к начальнику городского управления культуры, молодежи и спорта Ольге Хоменко.
/ /
Щойно в Києві вийшла збірка “Поезія сучасної України У ПОШУКУ АЛЬТЕРНАТИВИ”, де надруковані вірші студента Національного університету "Києво-Могилянська академія" Данили Нікітіна.
/ /
Вперше до Краматорська завітає культовий гурт «Лінія Маннергейма». Великий сольний концерт з презентацією першого лонгплею «Конфіскат» вже 19 червня на Alchemist Terrace!
/ /
VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест цього року відбудеться онлайн – з 29 травня по 7 червня на офіційному сайті фестивалю
/ /
З 29 травня по 7 червня збираємося вдома – та безкоштовно знайомимось з найновішими європейськими стрічками та світовою кінокласикою. Переможця фестивалю, як і завжди, визначать глядачі!
/ /
Чим займається під час карантину наша культура — музейні, бібліотечні, клубні працівники? А, дійсно, чим? У кого запитати, щоб він обійняв заклади культури не тільки Костянтинівки, але й районні, ближніх до нас населених пунктів? Не довго думаючи, ми зателефонували в.о.
/ /
Ми продовжуємо знайомити читачів з думкою відомих митців - які для них самі улюблені книги та фільми, з якими могли б ознай
/ /
Ми довго думали — кого запитати які фільми дивитися та які книги читати, щоб підвищити свій рівень культури та освіти під час самоізоляції.
/ /
Часто думають, що цікаво і захоплююче провести час можна тільки в столиці. А от і ні. Місто Суми теж готове дивувати своїми визначними місцями та історією.
/ /
місто Костянтинівка Гастролі 1
/ /
Благодійний фонд Сергія Жадана, Український інститут книги та проєкт підтримки дитячого читання «BaraBooka» другий рік поспіль оголошують конкурс відгуків на книги україн
/ /
21 березня 2020 року о 14-00 в Центральній міській публічній бібліотеці відбудеться творча зустріч з режисером Дмитром Камінським та презентація фільму про воїнів АТО в рамках Всеукраїнського проєкту «Поєднані».
/ /
Як, ви ще не були на виставці цієї художниці у бібліотеці? А ще говорите, що любите Костянтинівку. Йдіть, подивіться ці картини, сповнені тонкого відчуття навколишнього середовища. Тим паче, що середовище це, перш за все — наше місто.
/ /
Сразу после череды рождественских выходных пообщались с новым директором Дворца культуры и досуга Сергеем Мироновым. Накануне новогодних торжеств он вступил в эту должность, которую выиграл в конкурсе, организованном городскими властями.
/ /