Культура

Про таке

21 березня 2020 року о 14-00 в Центральній міській публічній бібліотеці відбудеться творча зустріч з режисером Дмитром Камінським та презентація фільму про воїнів АТО в рамках Всеукраїнського проєкту «Поєднані».
/ /
Як, ви ще не були на виставці цієї художниці у бібліотеці? А ще говорите, що любите Костянтинівку. Йдіть, подивіться ці картини, сповнені тонкого відчуття навколишнього середовища. Тим паче, що середовище це, перш за все — наше місто.
/ /
Сразу после череды рождественских выходных пообщались с новым директором Дворца культуры и досуга Сергеем Мироновым. Накануне новогодних торжеств он вступил в эту должность, которую выиграл в конкурсе, организованном городскими властями.
/ /
Если ты, кто читает эти строки, любишь и знаешь (а как любить не зная?) наш город, то подумай, какие памятные объекты, которые, на твой взгляд, нужно внести в список, подлежащих учету и охране.
/ /
Возможно, закончившийся нынешний сезон стал последним для веролюбовского местного музея истории «Память сердца». Все из-за случившейся там недавно катастрофы - разморозилась система отопления и вода из системы залила помещение.
/ /
Ювілейний марафон набирає обертів! На осінніх канікулах до нього приєдналися учні театрально-хореографічного відділу - присвятили 60-річчю школи мистецтв виставу «Покотигорошко» (за мотивами української народної казки).
/ /
Це неймовірно, але на зустрічі з одним з найпопулярніших сучасних молодих письменників України 27 жовтня в Центральній бібліотеці був аншлаг.
/ /
Дирекция парков и кинотеатров заключила договор с предпринимателем из Мирнограда, который будет устраивать киносеансы в зале «Спутника.
/ /
У вівторок, коли ми вже закінчували готувати черговий примірник “Провінції”, нам подзвонив приятель редакції, учасник АТО Володимир Сізов та сказав, щоб ми підійшли на пару хвилин у кафе “Старе місто”, що поряд з нами — на вул.Олекси Тихого. Ну добре, прийшли — а тут “рояль у кустах” - Сергій Жадан!
/ /
Юбилейный марафон стартовал! Он начался небольшим концертом в рамках проекта «Классика в фойе», уже успевшим завоевать любовь детей и родителей. Выступили ученики духового и вокального отделов и театрального класса.
/ /
Насправді Новий рік починається не тільки 1 січня, а ще і 1 вересня. Діти йдуть в школу, сезон відпусток закінчується, а в гості до нашого міста приїхала знана київська письменниця Марина Гримич. Це її другий візит до Костянтинівки. У 2016 році вона вже зустрічалася зі своїми костянтинівськими читачами.
/ /
Ох і повезло ж Іллінівській школі, що три роки тому, коли її робили опорною, то не здали на початок навчального року. І вчителі весь місяць просто неба водили дітей по музеях, бібліотеках та цікавинках Костянтинівки та її околиць. Освітянам це сподобалося, вони це закріпили та стали проводити постійно.
/ /
В новом учебном году платить за обучению ребенка арт-премудростям родители будут больше. О намерении Константиновской школы эстетического развития изменить оплату за преподавание свидетельствует проект соответствующего решения, вынесенного на заседание исполкома.
/ /
Вячеслав Маслов, наконец-то, прорвал практику, когда презентации художественных выставок в нашем городе проходили в форме партсобраний, типа «слово предоставляется»… Он принес целых три бутылки шампанского и вдоволь шоколада.
/ /
19 квітня відбувся звітний концерт Костянтинівської школи мистецтв «Чарівний світ мистецтва». Великий зал дозволив численним глядачам протягом півтори години насолоджуватися чарівними звуками музики.
/ /
Нарешті ми дочекалися виступу костянтинівця Данила Однораленка у "Голосі країні".
/ /
15 березня 2019 року у великій залі школи мистецтв відбувся ІІ фестиваль-конкурс ансамблів «Музичний бум».
/ /
З листопаду 2018 року їздить по наших містах фотовиставка  “Донеччина у фокусі змін”.
/ /
Ця команда (феєрія майстрів фолк-етно року “Різдвяні мандри”) після двох тижнів “куралесіння” по Донбасу, висмоктані, потерті, ледве живі доїхали до останнього пункту — Костянтинівки. А тут ми — журналюги, вцепилися в горло і вириваємо якісь несподіванки.
/ /
Недавно появившейся в Интернете сайт Svoi.City (обозначенный, как онлайн-журнал   для своих - жителей Востока Украины) радует интересными опросами.
/ /