Наш край

Про таке

На минулому тижні, коли діти не прийшли до школи, вчителі взяли до рук лопати та пішли садити зелені насадження.
/ /
Якщо ви приїдете у регіональний ландшафтний парк "Клебан-Бик" в середені цього березня, то побачите розквітлий сон лучний або чорніючий (Pulsatilla pratensis).
/ /
Местные жители заметили в районе первого ставка выводок рыжих лис. Звери вырыли себе небольшой норный поселок в красной глине и прекрасно себя чувствуют.
/ /
Природа, як завжди, створила диво. На це можна дивитись нескінченно. Приблизно дві сотні лебедів, що живуть на водосховищі в Регіонально-ландшафтному парку Клебан-Бик, цієї зими вперше не полетіли у вирій. Птахи залишилися зимувати.
/ /
В рамках Великого зимового обліку птахів співробітники парку провели спостереження та підрахунок лебедів-шипунів на Клебан-Бикському водосховищі.
/ /
Проект реалізується за фінансової підтримки ГО Товариство Лева (м. Львів, Україна) за кошти Національного фонду підтримки демократії / National Endowment for Democracy (м. Вашингтон, США). Точка зору  даної публікації може не співпадати із точкою зору ГО Товариство Лева (м.
/ /
Нещодавно у Краматорську нарешті було відкрито Донецький обласний краєзнавчий музей. Історики та знавці нашого краю 6 років чекали, коли це відбудеться, бо відчували велику втрату від того, що такий краєзнавчий центр потрапив під рашистську окупацію.
/ /
Если ты, кто читает эти строки - любишь и знаешь (а как любить не зная?) наш город, то подумай и подай какие-то памятные обьекты, которые, на твой взгляд, нужно внести в список, подлежащих учету и охране.
/ /
Декілька тижнів на Торці в районі залізного мосту у Новоселівці мешканці бачили на воді молодого лебедя. Судячи з поведінки - він мав поранення кінцівок та не міг літати. Новоселівці викликали співробітників МНС, ті погодилися допомогти спіймати птаха, але куди дівати — було незрозуміло.
/ /
Продовжує спостереження за парою лебедів, які виховують нащадків. Навесні до Клебан-Бикського водосховища прилетіла доволі велика зграя лебедів-шипунів.
/ /
Продолжаются стенания рыбаков по поводу отсутствия рыбы в Клебан-Быке.
/ /
Прогулки по зеленым зонам нашего края города сегодня и на выходных дали много полезной информации.
/ /
Щойно журналісти "Провінції" повернулися з великої подорожі по рідному краю. Ми готуємо неймовірний репортаж з відвідування єдиного в Європі музею мушлів (ракушек), Національних природних парків "Меотида" та Кам'яна Могила. Ну так - ви відвідували Святі Гори, соляні шахти, шампанський завод, Славкурорт.
/ /
Шановні друзі нашого парку! Просимо вашої допомоги розробити сучасний, легко пізнаванний логотип, де за основу буде взяте зображення динозавра, бика, або інші символи. Чекаємо на ваші варіанти на сторінці РЛП у Фейсбуці, чи на електронну адресу - [email protected]
/ /