Наш край

Про таке

В последние годы погода и природа радуют нас по-разному. Мы и не удивляемся уже некоторым ее сюрпризам. На дворе сентябрь, но природа решила порадовать жителей нашего города и в честь дня рождения в районе ж/д вокзала расцвели каштаны.
/ /
Ось і завершується перебування метелика Сонцевик будяковий  в Україні. Настав час відлітати йому до Північної Африки, де метелики проведуть час до нашої  весни.
/ /
Наприкінці літа природа вирішила нас побалувати і дозволила ще раз подивитись на цвітіння весняних квітів. Цього разу нас порадував СОН ЧОРНІЮЧИЙ (Pulsatilla nigricans), який належить до червонокнижних видів. Взагалі-то, ця трава цвіте у квітні-травні, плодоносить у червні.
/ /
Під час дослідження балки Кравецької науковцями було зафіксоване повторне цвітіння ковили. Це явище виявилось доволі несподіваним, бо ковили квітнуть в основному у квітні-червні. А зараз серпень. Це, можливо, пов’язано з погодними умовами.
/ /
На території Костянтинівського району створять 4 нових заказники площею майже 216 га. Таке розпорядження 7 липня підписав голова Донецької ОДА.
/ /
Підприємець-переселенець С.Свириденко, який заснував в Іванопіллі екоферму «Козацьке подвір’я» по виробництву делікатесів з м’яса і сирів, у своїй діяльності постійно вдосконалюється і незабаром має намір запровадити інноваційні методи для поліпшення якості кінцевого продукту (повідомляє 
/ /
Цей навчальний рік як ніколи став для нас мандрівним по рідній Донеччині. Ми відвідали лемківську Званівку, козацьке подвір’я та заповідник Кравецька балка в Іванопіллі. А в останній день весни наш гурток знову відправився на зустріч диву.
/ /
Знову школярів Костянтинівці гостинно приймало Іванопілля. Минулого разу “вивченням ферми на дотик” займалися малюки другого класу, а зараз старшокласники Новоселівської школи.
/ /
Під час вивчення теми «Фермер. Фермерське господарство» учні 2 – Б класу НВК «Ліцей із ЗШ» відвідали в селі Іванопілля еко - ферму «Козацька садиба».
/ /
Несподівано для всіх, світлина нашої Білокузьминівки Дмитра Балховітіни зайняла 1 місто цьогорічного конкурсу "Вікі любить Землю Україна"! Ми обійшли чудові кадри заповідників у Карпатах та Криму! Як це сталося? - спеціально для "Провінції" розповів автор світлин:
/ /
Всё говорит с тобой, когда ты готов открыться. И камни. И небо. И поле. Рожденная здесь, где просторы степи (колыбель всего человечества), я готова как ребёнок слушать то, что доносит мне ветер. Ветер, которой в степи настоящий, он знает меня настоящую, с самого моего рождения.
/ /
Школа экскурсоводов вместе с Клубом органического земледелия в эти выходные совершили «вылазку» в очередное уникальный природно-исторический уголок нашего края.
/ /
«...Ходив він туди, де сонце заходить, бачив, що підпирають небо, і ті ворота, куди сонце заходить на ніч, як корова в хлів», — эту строчку из повести С.Васильченко о молодом Т.Шевченко «В бур'янах» в Белокузьминовке должны знать все. Ибо лучше об этой жемчужине Донеччины и не скажешь.
/ /
Как мы уже писали с этого года в Константиновке на базе городского краеведческого музея и центральной библиотеки будет организована Школа экскурсоводов. И с 21 апреля (суббота) она начинает работать.
/ /
Можливо свій рай знайшли в селі Білокузьминіці 5 лелек, які прилетіли в село 31 березня в суботу.
/ /
Шановні друзі, колеги, земляки!
/ /
И вот опять журналистская братия мчит на микроавтобусе в одно из чудес нашего края. До этого мы наслаждались Лиманской громадой с ее озерами, страусами, лесами и певучими украинскими патриотами.
/ /
Этот август в объединенной сельской Иьиновской громаде (напомним, что по населению это больше половины жителей Константиновского района) будет чрезвычайно наполнен культурными и развлекательными мероприятиями.
/ /
Есть у меня друг Дзендзик (не путать с персонажем львовских анекдотов Дзеником). Я каждый год летом стараюсь ездить к нему в гости. Он очень гостеприимный и я всегда остаюсь доволен таким летним отдыхом.
/ /
Всех, кто отдыхал в Краснолиманском районе (теперь Лиманская объединенная территориальная громада), а таких среди константиновцев львиная доля, спешим обрадовать — эти сказочные места постепенно приходят в себя после военных действий в 2014-м и уже готовы радовать гостей приятными неожиданностями.
/ /