Наша история

Про таке

За время, пока скульптуры живут в нашей мастерской, мы узнали много интересного об истории их создания, о скульпторе и его жизни. Мы успели к ним привыкнуть, подружиться и дали им имена.
/ /
Друзья мои! возьмите посох свой, Идите в лес, бродите по долине, Крутых холмов устаньте на вершине, И победите вируса-корон!
/ /
За ініціативою ГО «УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ АНТИКРИЗОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ», під головуванням очільника Костянтинівської районної держадміністрації Олексія Рослова (Олексій Рослов) відбулася нарада з питань екологічної ситуації в
/ /
У першій частині статті (дивись №2 “Провінції” від 8 січня 2020 р.) ми почали з аналізу загальних обставин, в яких розпочалас
/ /
Порівнювати де Голля, найвизначнішого політика Франції ХХ сторіччя, та нашого президента, це, як порівнювати сучасне французське “Пежо”, та отого саморобного самоката, хай його і зробили в Кривому Розі з любов'ю. Але є одна цікава опція, саме вона нас і цікавить, саме на неї і звернемо увагу.
/ /
Новогоднее Стихотворение А.Фарбера
/ /
«Мы собрались по назревшему вопросу определения и сохранения значимых мест и объектов нашего города, - сказала, открывая встречу 6 декабря в Центральной библиотеке, начальник Отдела культуры города Ольга Хоменко. - Подтолкнули нас собраться письма от общественности, которые требовали сохранить памятник 13-ти расстрелянным.
/ /
Кожна нація має свою соціальну історію, притаманний тільки їй соціальний досвід. Тому французькі протестувальники обожнюють ходити по багатих кварталах та палити авто своїх більш заможніших громадян. Німцю це і в голову не спаде. А французів охороняє поліція. Іноді вони і вітрини розкішних бутиків б'ють.
/ /
У розвалі Радянського Союзу свою роль відіграв режим секретності. Секретили все від усіх. У першу чергу секретили від своїх власних громадян свої власні недоліки. Секретили своє власне відставання від розвинутих держав світу. Секретили примітивний рівень мислення своїх лідерів.
/ /
Історія не має умовного відтінку, умовного відмінювання. Але історія Костянтинівки могла би скластися трошки по-іншому.
/ /
Залягання вугілля в донецькому басейні займають велетенську площу. До революції її оцінювали у 15.000 кв. верст. Вони тягнуться зі сходу на захід полосою в 50 верст. Ця полоса розщеплюється на заході на три відроги, один з яких йде вздовж Кривого Торця, захоплюючи Костянтинівку.
/ /
Нещодавно до нас звернулася людина похилого віку з претензією, що ми в газеті написали, що Володимир Сосюра у Костянтинівці був, але сліди його перебування загубилися. “Як загубилися, - здивував нас чоловік, - якщо я гарно пам’ятаю, як у школі, де навчався, він приїжджав та читав нам вірші!”.
/ /
Книгу Черчіля “Друга світова війна” я купив одразу по виході у російському перекладі у 1991 році. Тоді ж прочитав. Її початок: “Я розглядаю томи цієї праці «Друга світова війна» як продовження історії Першої світової війни, викладеної мною в книгах «Світова криза», «Східний фронт» і «Наслідки».
/ /
На сайте Константиновского городского совета опубликован документ от 23 августа - проект решения Константиновского горсовета «
/ /