Праздники

Про таке

В  прошлую субботу отшумел и отгремел юбилейный, 150-й День города и освобождения  Константиновки.
/ /
Вітаємо рідне місто з великою подією, значним ювілеєм -150-річчям! Бажаємо усій великій та дружній сім’і костянтинівців здоров’я, благополуччя, натхнення у малих та великих ділах! Хай кожне посіяне зернятко добра виростає в потужні колосся успіху та взаємодопомоги.
/ /
В день святкування «150-річчя міста Костянтинівка автобуси міського сполучення будуть здійснювати перевезення пасажирів: - з 06.00 до 22.00 у звичайному режимі
/ /
Ці головні свята нашої держави міська влада провела як завжди урочисто. Головна їм подяка, що мера зі світою традиційно ніде не було. Були проведені заходи біля міського палацу дозвілля, в парках та скверах.
/ /
У цей день, 29 років тому, група народних депутатів України, серед яких були патріархи національно-демократичного руху країни В.Чорновіл, Д.Павличко, І.Заєць, В.Яворівський, М.Поровський, Л.Танюк внесли до сесійної зали величезний синьо-жовтий прапор, і у цей же день він став державним, хоча був шалений опір комуністичної більш
/ /
Попередній маршрут (це поки що ідея, вітається поповнення!) автопробігу по Костянтинівці на День Прапора 23 серпня 2020 р., що ініціювали учасники АТО:
/ /
23 серпня в рамках відзначення Дня Державного Прапору України о 9 00 на площі біля міського Палацу культури (пр. Ломоносова) відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапору України «Державний Прапор – честь та гордість України».
/ /
Це поки що ідея. Вітається поповнення! Попередній маршрут автопробігу по Костянтинівці на День Прапора 23 серпня 2020 р., що ініціювали учасники АТО: 1. Збираємось на 12.00 у  Сквері афганців, Свято Стрітенський храм ПЦУ, молєбен, пам'ятник загиблим за Незалежність, підйом прапорів.
/ /
Власти определились с планом подготовки к празднованию приближающегося 150-летнего юбилея города. Решение было принято на последнем заседании исполкома городского совета 15 июля.
/ /
Зелені свята цього року були незвичні. В церквах люди обов'язково мали бути у масках та витримувати дистанцію. Це старанно перевіряла поліція.
/ /
Представники міського військового комісаріату напередодні новорічних свят привітали з Новим роком та Різдвом дітей ветеранів та загиблих героїв АТО та ООС,  які захищали Україну.
/ /
Напередодні новорічних свят діти старшої групи «Краплинка» закладу дошкільної освіти №34 «Дюймовочка» побували у «шоколадній казці» — в місці, де народжуються улюблені солодощі.
/ /
Напередодні новорічних свят діти старшої групи «Краплинка» закладу дошкільної освіти №34 «Дюймовочка» побували у «шоколадній казці» — в місці, де народжуються улюблені солодощі.
/ /
Своим появлением на свет Константиновка благодарна постройке Харьковско-Азовской железнодорожной магистрали. Совершенствовалась дорога, вдоль нее рос и развивался город. Без преувеличения отметим, что во все времена буквально каждый житель считал и считает ее своей, в разной мере связывая с ней отношения.
/ /