Прошу слова!

Про таке

Столицей юмора безусловно является Одесса, откуда, как известно, произошла шутка: «Собаки-оборотни. Вечером собака — утром чебурек». Кстати, Великий Комбинатор, понятный Одессе, у нас в городе не был принят — здесь строили цинковый завод, чтобы позже, как оказалось, его титановую трубу успешно порезать и сдать.
/ /
28 квітня 2014. Десь в цей час я закінчував мотатися по місту. Підписував документи в пенсійному фонді. Щоб повернули пенсію по вислузі років. Заїхав в банк, підписав всі документи. З нотаріусом оформили всі документи на дітей, щоб жінка мала право на вивіз закордон їх і все інше. Заяву на звільнення я написав раніше.
/ /
Наслоение кучи проблем в нашем депрессивном городе может привести к массе разных проблем. И если сегодня наши горожане бегают кто за долларами, кто за масками, кто за крупами, а кто и за сменой колес с зимних на летние, то через пару дней начала карантина мы столкнемся с пустотой.
/ /
... Виконували інтернаціональний борг, батьки молилися, щоб їхніх дітей після школи не мобілізували в гарячу точку, цинкові гроби, зіпсовані долі, травмована психіка та каліцтва, пісні під гітару та героїзація учасників, меморіали, пільги, урізання пільг, та то війна не наша і багато чого...
/ /
Снятое на родном половине мира корейском языке кино получает четыре главные награды Академии Киноискусства США. При этом фильм не более, чем, ну, просто интересный. Местами. Из членов группы никто не говорит по-английски и режиссер сам способен говорить на уровне "дауай уыпьем".
/ /
Чому я згадав ці слова? А тому, що протягом 28-ми років добре налагоджений хор верещить до нестями: «Скільки можна? Ну знищили 10 мільйонів українців, ну так і що? Зате колективізація плюс індустріалізація, а у підсумку — соціалізм! Та ще й куркулів позбулися, хай їм грець!
/ /
Палата представителей США во вторник приняла резолюцию, признающую резню армян 1915 года геноцидом. За соответствующее решение проголосовало подавляющее большинство парламентариев — 405, против - 11.
/ /
Максим Линкевич, руководитель ТМ Kazimir, кординатор ВО "Голос" по Константиновке
/ /
Мне удостоилась честь поделиться с читателями газеты последними новостями в мире, а также в Украине.
/ /
Меня упорно не покидает ощущение, что всё целенаправлено переворачивается с ног на голову. Патриотов ненавидят, а предателей и негодяев боготворят. И над памятью издеваются как хотят.
/ /
15 серпня у Краматорську в облдержадміністрації відбулась зустріч ветеранів АТО з першим заступником Міністра профільного міністерства Г.Галаганом, в якій брали участь представники мерій міст не окупованій частини Донецької та Луганської областей.
/ /
Я мало пишу в последнее время, к тому же новый 30-дневный бан помог избавиться от зуда в пальцах, писать что-нибудь чуть не ежедневно. Я практически не высказывал своего мнения о кандидатах, поскольку давно в Украине не живу, ее гражданином не являюсь и все ее проблемы воспринимаю достаточно отстраненно.
/ /
Перед нападом гітлерівської Німеччини на СРСР було два роки тісної дружби між націонал-соціалістичною Німеччиною та радянською сталінською Росією – з серпня 1939 до 22 червня 1941. Два перших роки другої світової Гітлер та Сталін були союзниками.
/ /
Перший тур виборів Президента України позаду, другий навряд внесе кардинальних змін до загальної картини результатів, тож можна проаналізувати доробок Донецької області в результатах виборів.
/ /