Спорт

Про таке

16-17 травня у місті Оріхів Запорізької області відбулися зональні Всеукраїнські спортивні ігри з волейболу серед студентів аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Міністерства освіти і науки України.
/ /
З 10 по 14 квітня в м.Бровари відбувся «Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед юніорів». У змаганннях взяли участь понад 1250 спортсменів з 24 областей. Костянтинівку представляли вихованці Костянтинівської федерації боксу і кікбоксингу.
/ /
Если вы за возрождение футбола в городе, за поддержку юной команды ДЮСШ «Колос» (которая только что стала ЧЕМПИОНОМ УКРАИНЫ!), тогда 14 апреля, в 10.00 придете на Спорттолоку по восстановлению поля бывшего стадиона “Автостекло”!
/ /
Руины прославленного когда-то стадиона завода «Автостекло» до сих пор не дают покоя горожанам. Многие константиновцы сожалеют о его разрушении, слишком болезненным оказался его последний период истории.
/ /
Ми були вражені виступом начальника відділу культури, молоді, спорту і туризму райдержадмінстрації В.Казімір на апаратній нараді керівництва Костянтинівського району. Даємо її без купюр:
/ /
23 березня команда юнаків ВСП «Костянтинівський коледж ЛНАУ» посіла І місце в обласних фінальних змаганнях з волейболу серед аграрних ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. Вітаємо нашу команду з другою перемогою в обласних змаганнях і виходом у зональні Всеукраїнські ігри серед аграрних коледжів.
/ /
19 березня 2019 року у спортивному залі Машинобудівного коледжу ДГМА відбулися обласні фінальні змагання Спортивних ігор України з волейболу серед студентів коледжів Донецької області.
/ /
Во вторник, 12.03.2019, когда верстался номер, мы держали кулачки за наших отменных футбольных бойцов — команду 11-летних ребят ДЮСШ «Колос» Константиновского района, которые играли в важной игре на чемпионате Украины среди своих ровесников U-11.
/ /
23 і 24 лютого в м.Покровськ відбувся «Відкритий чемпіонат Донецької області з кікбоксингу WAKO серед юніорів 2001-2002 р.н. та дорослих», а також «Відкритий турнір Донецької області з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків, дівчат 2003-2012 р.н.».
/ /
З 12 по 15 лютого в м.Покровськ пройшла 43-тя Першість Донецької області спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу. 
/ /
1-3 лютого 2019р. в м.Чернигів відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу серед школярів та студентів. В змаганнях прийняли участь 665 спортсменів з 19 областей України.
/ /
18 січня 2019 року у м. Бахмут відбулась Конференція Регіональнї федерації боксу Донецької області. На засіданні підсумували пророблену роботу за 2018 рік та окреслили план діяльності на 2019 рік. 
/ /
Уходящий 2018 год для нашей детско-юношеской спортивной школы "Колос" был одновременно успешным и не простым.
/ /
17 ноября в Спортивном клубе "Чемпион" прошел турнир по волейболу, посвященный "75-летию Константиновкого техникума ЛНАУ» Здесь прошел настоящий праздник спорта и для участников, и для зрителей. Игры были яркими, зрелищными и захватывающими.
/ /
09-10 ноября 2018 г. в Детско-юношеской спортивной школе прошел 22 турнир «Шоколадная сказка» на призы газеты «Провинция», который второй год имеет статус открытого Чемпионата Донецкой области среди 10-11-12-летнего возраста.
/ /
Болельщики ХК «Донбасс» - особая гордость донецкого клуба, движущая сила, заставляющая преодолевать все препятствия и уверенно двигаться вперед. Именно поэтому открытие новых фан-ячеек – особенные страницы истории ХК «Донбасс».
/ /
3 листопада 2018 року в м. Лиман пройшов Чемпіонат Донецької області з футзалу серед дівчат 2005-2007 р.н.
/ /
27-28 жовтня в м.Курахово відбувся Кубок Донецької області з кікбоксингу WAKO. Серед 200 учасників Костянтинівку представляли і вихованці Костянтинівської федерації боксу і кікбоксингу.
/ /
22-23 вересня в м.Бахмут відбувся Кубок Донецької області з кікбоксингу серед юніорів, юнаків, дівчат та дорослих.
/ /
З 6 по 12 серпня в смт.Чемерівці (Хмельницька область) відбувся Відкритий всеукраїнський турнір з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат. В змаганнях прийняли участь майже 160 спортсменок з України та гості з Молдови та Литви.
/ /