Знай наших!

Про таке

27-28 лютого у Харкові пройшов Чемпіонаті України з хореографії GRAND PRIX 2021. У перший день змагання тривали 13 годин.
/ /
Заместитель мэра Светлана Астахова сделала пластическую операцю!
/ /
Впервые на Национальном фестивале моды и красоты "Мини-мисс Украина2020", чей заключительный этап проходил на днях в Киеве, выступила девочка из Константиновки.
/ /
Щойно в Києві вийшла збірка “Поезія сучасної України У ПОШУКУ АЛЬТЕРНАТИВИ”, де надруковані вірші студента Національного університету "Києво-Могилянська академія" Данили Нікітіна.
/ /
Орлов Андрей Викторович - биография, компромат, связь с “ДНР” МАРИЯ СОЛОДУХИНА   07 АПРЕЛЯ 2020, 15:08
/ /
Наш земляк, Андрей Подкалюк в это воскресенье вылетел из теле-шоу "Голосі країни - 10".
/ /
Так, в неділю 8 березня костянтинівець А.Подкалюк не виграв. Але й не програв!
/ /
Ми вітаємо всіх костянтинівців, бо знову наше місто звучить на всю Україну в позитивному сенсі! Наші співучі містяни у черговий раз підірвали глядачів та журі на "Голосі країни".
/ /
На концерті, присвяченому Дню вчителя, в Палаці культури неочікувано заспівала сама очільник міського управління освіти Ольга Барабаш. Та ще й як! Ольга Барабаш — ця тендітна жінка вирізблена з граніту і сталі!
/ /
Знов і знов наша бібліотека відкриває містянам нових і нових костянтинівців, які досягли значних успіхів у культурі та мистецтві (konstlib.net/node/15801).
/ /
Мої вітання газеті «Провінція» та рідній Костянтинівці! Надсилаю вам "квартальний звіт" про те, що я зробив у США. Хочу кожні три місяці робити такі звіти і ділитись моїми емоціями та досягненнями у цій далекій країні.
/ /
Цю розповідь з Каліфорнії нам надіслав Олексій Чалий, один з костянтинівських школярів, які виграли конкурс по програмі FLEX та 2019-2020 проведуть в штатах. Тут він навчається у 6-й школі.
/ /
Для вас співає Ольга Барабаш, - очільник Костянтинівського управління освіти (Донбас). Прифронтова Костянтинівка. Виборів тут не було, половина депутатів зрадила Україні у 14-му (якщо не всі), міський голова відсторонився від своїх обов'язків...
/ /
Вот так спроси у любого из горожан, пробовал ли он овощи, выращенные на гидропонике — наверное, многие скажут, что нет. На самом деле, оказывается, многие константиновцы уже знакомы со вкусом овощей, выращенных не просто в закрытом грунте, а на гидропонике.
/ /