Водоснабжение

Про таке

С начала недели в городе появились слухи о загрязнении городской системы водоснабжения. Дело усугубили смс-сообщения, распространяемые по Viber.
/ /
Низці населених пунктів буде скорочено водопостачання через ремонт на ділянці Другого Донецького водопроводу
/ /
Верховна Рада України проголосувала за постанову №3835. Цією постановю депутати звернулись до Уряду з вимогою виділіти 88 мільйонів 446 тисяч гривень державного бюджету на капітальний ремонт та реконструкції об'єктів другого донецького водпроводу КП "Вода Донбасу".
/ /
Сьогодні, 21 серпня, як і було анонсовано напередодні активістами, відбувся мітинг щодо проблеми з водопостачання міста, на який зібралось десь 300-400 мешканців Костянтинівки.
/ /
Вторник в редакции начался бурно. Раздался сразу десяток звонков от разгневанных горожан. Звонили жители Красного Октября с жалобами на то, что на поселке вот уже восемь дней нет воды. Без живительной влаги страдают верхние улицы микрорайона, до проспекта — Винницкая, Хабаровская и ряд других.
/ /
С хорошими новостями пришел в редакцию горожанин Виктор Пантелеевич Мамчич. И принес свою историю успешной борьбы за законное право переложить заботу о поверке водомеров на поставщика услуги по водоснабжению — компанию «Вода Донбасса».
/ /
У п’ятницю, 18 червня, прес-служба Донецької ОДА опублікувала інформацію стосовно недавньої відсутності води в Костянтинівці та прилеглих до неї містах, а також про проблеми з водопостачанням в області загалом.
/ /
Відповідну петицію — “Постійна відсутність води в місті Костянтинівка Донецької області” 12 червня опублікувала на сайті Електронних петицій — Офіційного представництва президента України Глівінська Юлія Вікторівна.
/ /
Відповідну петицію - “Постійна відсутність води в місті Костянтинівка Донецької області” 12 червня опублікувала на сайті Електронних петицій — Офіційного представництва президента України Глівінська Юлія Вікторівна.
/ /
В региональную программу улучшения водоснабжения “Вода Донбасса” на 2017-2020 годы вносятся изменения. Вопрос рассматривался на заседании коллегии областной госадминистрации в прошлый четверг, 28 мая.
/ /
В прошлый вторник, 19 мая, областной монополист в сфере водоснабжения провел в режиме онлайн-конференции общественное обсуждение предложений по этому вопросу.
/ /
Коммунальное предприятие «Компания «Вода Донбасса» планирует повысить стоимость услуг по централизованному водоснабжению и водоотведению. Об этом говорится в сюжете «Капри».
/ /
Цікаві висновки американських дослідників щодо питання власності в секторі водопостачання, які актуалізувалися в умовах пандемії COVID-19 у США.
/ /
Ішов третій місяць карантину в Україні. Школи та вищі навчальні заклади перейшли на дистанційний режим роботи.
/ /