Из зоны ООС (АТО)

Про таке

Мало кто в нашем крае не знает двух мощных подвижников укрепления Украины на Донеччине — Евгения Шаповалова и Анатолия Водолазского.
/ /
Звернення від громадських організацій Донеччини, Луганщини, Всеукраїнських ГО до генерального прокурора, міністра внутрішніх справ, голови служби безпеки України. Збір підписів триватиме до 26 червня 2020, буде надіслано три листи з вимогами до вищезазначених осіб.
/ /
День Костянтинівського району – свято, що нас єднає! Я Батьківщини кращої не знаю, Хоч місць прекрасних на Землі мільйон. Перед тобою голову схиляю, Мій славний Костянтинівський район.
/ /
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №482/2019 Про призначення П.Кириленка головою Донецької обласної державної адміністрації Призначити КИРИЛЕНКА Павла Олександровича головою Донецької обласної державної адміністрації. Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ 5 липня 2019 року
/ /
Щойно активісти, волонтери, учасники АТО Костянтинівки зібралися біля памятника загиблим за Незалежність України, разом зі священником ПЦУ провели молебень, помолилися, поклали квіти та згадали цій день 5 років тому. Як влада міста зрадила його мешканців та Україну.
/ /
Дійсно, на цьому тижні наші втрати були значно менші, ніж на попередньому. Але, все ж таки, ми бачили, як з Костянтинівського моргу їхав автобус “Груз 200”. То, скоріше, везли Павла Борисовича Тихонова, командира розвідки 42-го окремого мотопіхотного батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади.
/ /
«Рідна ненько, алло... Я, здається, тебе покидаю. Звідкись крила взялись, немов птах, у світ інший лечу... Мій блокпост тепер там, де рукою подати до раю, де неправди нема, де ні болю нема, ні плачу... Більш мені не дзвони. Я лишив на землі свій мобільний. І себе не картай, що не стрінеш мене, як колись.
/ /
Донеччина в жалобі. Мешканці Олександрівського району на колінах проводили свого земляка... Борис Миколайович Степанченко народився 22.06.1984 року, мешкав у селі Самійлівка Олександрівського району Донецької області. Призваний за контрактом Краматорським МВК 30.07.2018 року.
/ /
За даними командування Операції об'єднаних сил за тиждень з 21 по 28 травня окупантами було вбито/поранено українських військових:
/ /
За даними командування Операції об'єднаних сил за тиждень з 14 по 21 травня окупантами було вбито/поранено українських військових:  
/ /
7 травня в районні смт Південний на Донеччині від кулі снайпера під час бойового чергування загинув ст.солдат, командир відділення 2-ї штурмової роти 24 окремого штурмового батальйону «Айдар» 53 ОМБ Сергій Дрогін («Скіф»), 1986 р.н. На коліна, коли ховали, став весь його рідний Севєродонецьк.
/ /
В ці дні ми згадуємо жахіття, яке пережили у сплюндрованому “руською весною” 2014 році. Давайте також згадаємо наших героїв, які серед нас попали тоді в найбільш важке становище, але не просто вистояли, а й зараз продовжують боротьбу за Батьківщину.
/ /
23 квітня в районі Південного (під Торецьком) молодший сержант 24-го батальйону “Айдар” 53-ї ОМБ ЗСУ Юрій Коновод (1964 р.н.) вчасно помітив переміщення ворожої піхоти та відкрив вогонь, примусивши її відступити. Але снайперська куля обірвала життя захисника.
/ /
22 квітня з метою виходу у фланг взводного опорного пункту окремої механізованої бригади в районі с. Новоолександрівка Попаснянського району, група ворожої піхоти розпочала пересування до смуги забезпечення.
/ /