Донбас український

Про таке

Уважаемый наш читатель, ставший за последние годы другом! Ведь с нами реально остались только те, кто близок по духу. Мы вместе, задолго до войны, делали все, чтобы здесь была Украина, чтобы прекратить долголетнюю власть бандитов-регионалов, чтобы расшевелить, разбудить константиновцев защищать свои права.
/ /
В останній день зими ми, з керівництвом Товариства ім.О.Тихого, відвідали з презентацією щойно виданого Альманаху "Донбас нескорений" музей, бібліотеку та школу у Покровську та Мирнограді.
/ /
Нашим донбасятам нагадаємо: ГІДНІСТЬ російською - ДОСТОИНСТВО. До речі, геніальний Ю.Андрухович нещодавно написав, що «Донбас - поняття, яке, виявляється, всюди. Навіть в нас…». То ж давайте вбивати в себе донбасят. І прикладом, як це робити, може бути минулий тиждень у Костянтинівці.
/ /
24 лютого в Центральному Домі Юнацької Творчості міста відбулася прощальна похоронна церемонія з Віталієм Владиславовичем Цимідановим, кандидатом історичних наук, завідувачем сектором охорони пам‘яток археології, історії та культури Донецького обласного краєзнавчого музею.
/ /
18 лютого в Іванопільському сільському будинку культури пройшли ІІІ Районні Рястівські читання, присвячені Дню народження Юрія Ряста та 80-річчю Костянтинівського району під назвою «Стежками Юрія Ряста». 
/ /
І все ж таки багато чого змінилося у нашій роботі, якщо порівняти з довоєнними часами. Ось, наприклад, національно-патріотичні заходи, які ми проводимо, відвідують керівники департаментів обладміністрації. Вже позитив. Але, на жаль, більшості працівників культури, освіти, та й держслужбовцям це нецікаво.
/ /
25 січня учасників фінального етапу 12-х Читань вперше прийняла гостинна опорна школа Добропілля. На початку відбулася прем'єра документального фільму про Олексу «Подвиг бути українцем».
/ /
На круглий стіл «Українізація Донбасу – від теорії до практики» у Покровськ мене, Ігоря Бредихіна та Євгена Шаповалова, запросила відома журналістка «Українського» та «Громадського радіо» Наталя Соколенко. Але спочатку треба сказати – як вразив нас Покровськ.
/ /
На минулому тижні було багато важливих подій — від Водохрещі (у дворі українського Свято-Срітенського храму ніде було стояти, капелани церкви відслужили службу для військових, правоохоронців та мешканців на 1-му ставку та Клебан-Бикському водоймищі) до Дня Соборності (свята у головному палаці міста, Костянтинівському районі та
/ /
Чи можна задавати старшокласникам питання – скільки у вас в селі, школі, класі за Україну? Чи то є нелояльно до дітей? (витяги зі стенограм двох заходів)
/ /
12 січня, на запрошення «Провінції», ми відправилися на фестиваль вертепів у Званівку на Бахмутчині. Ні сніг, ні дощ, ні ожеледиця не завадили нам. За вікном автобуса дув вітер, на узбіччях дороги утворювалися снігові намети.
/ /
Ці читання проводяться з 2007 року і Костянтинівський район кожен раз на них “не пасе задніх”. Ініціатори, а тому й лідери читань дружківчане перехопили та, навіть,  “приватизували” О.Тихого (у довідниках вже пишуть, що він народився під Дружківкою).
/ /
— Цій захід жодним чином не пов’язан з введенням воєнного стану і повістки у армію зараз тут нікому видавати не будуть", - сказав, починаючі свій виступ голова Донецької військово-цівільної адміністрації А.Куць. — А зря! - гукнув хтось з зали.
/ /
На публикацию Хроники в предыдущем номере некоторые константиновские участники Дон
/ /
"Я таке бачила лише десь по відео - спектаклі на Бродвеї. Це щось неймовірно нове, незвичне на наших теренах. Головне - те, що було на сцені, мене спонукало весь час задумуватися - що вони хотіли цим сказати? Вони показали - як можна незвичайною сучасною формою донести  що таке добро, любов. Думаю, що нам, молодим, це близько.
/ /
Ось і прийшли ці дні — коли 5 років тому люди вийшли на Майдани по всій країні. Ми вирішили знайти тих, хто тоді був в центрі подій. І першого — Євгена Насадюка, який абсолютно на самоті, 21 листопаду 2013 року вийшов під пам’ятник Тарасу Шевченко у Донецьку.
/ /
Если вы мало знаете о подвиге украинских бойцов, который они совершили в боях за Донецкий аэропорт, то посмотрите фильм «Киборги», и вы все поймете. Не даром капелланы и священнослужители говорят, что, когда освободим Донецк, то в этом месте сделаем Лавру. Потому что там открылись врата в небо.
/ /
11 жовтня, напередодні свята Покрова Пресвятої Богородиці та дня Захисника України, Костянтинівський Свято-Стрітенський Собор УПЦ КП відвідали військовослужбовці на чолі з командувачем Об'єднаного оперативного штабу Збройних сил України С.Наєвим. Був відслужений молебень за Україну та її захисників.
/ /
Благаю всі небесні сили, щоб Україна стала могутньою, незалежною, багатою державою... Ф.Д. Пустова
/ /
Міжнародний День миру, який було встановлено ООН, відзначили в нашому місті 21 вересня спільною акцією представники військового комісаріату та учні школи №3.
/ /