Донбас український

Про таке

Статут комунального підприємства «Служба єдиного замовника»
/ /
Приятель редакции — Крис Миллер, который работал на Донбассе волонтером Корпуса Мира (США), попросил нас принять на один день журналиста Джошуа Яффа, — показать город, познакомить с его жителями. Мы погуглили и чуть не упали в обморок: JOSHUA YAFFA – всемирно известный журналист, долгое время проживавший в Москве.
/ /
Підприємці з різних куточків України можуть взяти участь у фудкорті до Дня Незалежності. Вони мають запропонувати різні страви регіональної кухні.
/ /
Среди постоянной политической трескотни, нет-нет да и появится объявление о предстоящем празднике “Смолянского кулиша”. Похоже, что это действо на постоянной основе войдет в жизнь не только Ильиновской громады, но и гораздо далее...
/ /
Вперше на державному рівні була відзначена дуже важлива для нас дата — 5 липня, річниця звільнення міст Східної України від російської окупації.
/ /
По інформації прес-служба Донецької облдержадміністрації 5 липня Президент України В.Зеленський з робочим візитом відвідав Донеччину, де поклав квіти до пам’ятного меморіалу на трасі Краматорськ- Слов’янськ з нагоди 5-ої річниці звільнення міст Східної України.
/ /
12 червня переможці ІІ (фінального) етапу ХІІ Олексиних читань «Олекса Тихий і виклики нашого часу» за сприяння громадської організації «Товариство Олекси Тихого» здійснили просвітницьку подорож до Києва.
/ /
5 років пройшло, як наш герої Анатолій Водолазський вийшов під час ДНР у центр Дружківки та зробив свій подвиг — простояв 10 хвилин з прапором України, поки його не зкрутили, вибили зуби та катували.
/ /
Ця людина з квітами та вологими очима праворуч - Віктор Піткау, який приїхав з Німеччини до нашої Кіндратівки, щоб презентувати свою нову книгу про історію заснування цього села менонітами, їх роботу та життя.
/ /
Учні 2-Б класу Костянтинівського ліцею та я, класний керівник, висловлюємо подяку учням Бережанської школи-гімназії ім. Б. Лепкого за чудові вишиванки, які отримали наші Марiйка Придатченко та Микола Баркалов.
/ /
У 9 столицях світу та у 40 містах всіх областей України 18 травня відбулась акція "Україна питає: хто замовив Катю Гандзюк". Це перша всеукраїнська акція національного масштабу за останні 5 років після регіональних «Євро-Майданів».
/ /
22 травня у Дружківці на п’яту річницю акції протесту простого пенсіонера, а зараз активіста Анатолія Водолазького, який у захопленому бойовиками «ДНР» місті вийшов на центральну площу з Державним прапором України, відбудеться традиційний, щорічний захід — ДЕНЬ ГІДНОСТІ!
/ /
У 2016 році, тоді ще студентка Львівської Політехніки, після того, як на її руках вмирали хлопці з Небесної сотні на Майдані, після волонтерського перебування на передовій, ходила по львівських школах та проводила бесіди з однолітками.
/ /
Уважаемый наш читатель, ставший за последние годы другом! Ведь с нами реально остались только те, кто близок по духу. Мы вместе, задолго до войны, делали все, чтобы здесь была Украина, чтобы прекратить долголетнюю власть бандитов-регионалов, чтобы расшевелить, разбудить константиновцев защищать свои права.
/ /
В останній день зими ми, з керівництвом Товариства ім.О.Тихого, відвідали з презентацією щойно виданого Альманаху "Донбас нескорений" музей, бібліотеку та школу у Покровську та Мирнограді.
/ /
Нашим донбасятам нагадаємо: ГІДНІСТЬ російською - ДОСТОИНСТВО. До речі, геніальний Ю.Андрухович нещодавно написав, що «Донбас - поняття, яке, виявляється, всюди. Навіть в нас…». То ж давайте вбивати в себе донбасят. І прикладом, як це робити, може бути минулий тиждень у Костянтинівці.
/ /
24 лютого в Центральному Домі Юнацької Творчості міста відбулася прощальна похоронна церемонія з Віталієм Владиславовичем Цимідановим, кандидатом історичних наук, завідувачем сектором охорони пам‘яток археології, історії та культури Донецького обласного краєзнавчого музею.
/ /
18 лютого в Іванопільському сільському будинку культури пройшли ІІІ Районні Рястівські читання, присвячені Дню народження Юрія Ряста та 80-річчю Костянтинівського району під назвою «Стежками Юрія Ряста». 
/ /
І все ж таки багато чого змінилося у нашій роботі, якщо порівняти з довоєнними часами. Ось, наприклад, національно-патріотичні заходи, які ми проводимо, відвідують керівники департаментів обладміністрації. Вже позитив. Але, на жаль, більшості працівників культури, освіти, та й держслужбовцям це нецікаво.
/ /
25 січня учасників фінального етапу 12-х Читань вперше прийняла гостинна опорна школа Добропілля. На початку відбулася прем'єра документального фільму про Олексу «Подвиг бути українцем».
/ /