Леонид Гапеев

Про таке

Якщо людина має невеликі доходи або є тимчасово безробітною з поважних причин, то варто подумати про оформлення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
/ /
Серед практично важливих нововведень Закону «Про запобігання та протидію домашньому насильству» розглянемо ключові питання взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.
/ /
Цікавим і досить несподіваним «сюрпризом» на Різдво від законодавця для усіх пересічних українців став Закон від 7 грудня 2017 року № 2229-VIII «Про запобігання та протидію домашньому насильству».
/ /
Зразкова судова справа з’явилася у Верховному Суді України за поданням судді Донецького окружного адміністративного суду Загацької Т. В. Передувала цьому наполеглива клопітка робота правозахисної громадянської спільноти. Настав час дізнатися правду, що саме в урядових постановах визнано судами незаконним.
/ /
Важко одразу збагнути, наскільки багатообіцяючим є наше життя. Сучасна історія України має поповнитися новою темою.
/ /
Сьогодні серед читачів часто виникають запитання: як зекономити на платежах за житлово-комунальні послуги? Поговоримо про найпростіші випадки, які стосуються кожного. Цілком можливо зекономити, якщо переконаєте надавачів послуг ЖКГ скасувати оплату за осіб, які фактично не проживають з вами за даною адресою.
/ /
Якщо людина має невеликі доходи або є тимчасово безробітною, то варто подумати про можливість оформлення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Особливо тим, у кого є діти. Отож, про це докладніше.
/ /
В последнее время многие из нас жалуются на незаконные действия со стороны монополистов в сфере ЖКХ. Что делать, если возникли сомнительные и зачастую необоснованные долги? Ваша платежка явно «зашкалила» суммой в сравнении с предыдущими месяцами?
/ /
Проблема вчасного отримання аліментів існує в Україні вже не один рік. Тепер той з колишніх членів подружжя, на користь якого є рішення суду про стягнення аліментів на дитину, може докладніше дізнатися про можливості захисту своїх прав.
/ /
Від боргів не варто зарікатися. Приблизно так можна озвучити відому народну мудрість, яка підтверджується свіжою і невигаданою цивільною справою, що розглядалась в Костянтинівському міськрайонному суді Донецької області.
/ /
Сьогодні участь дітей у різних конкурсах не лише дає певні творчі та професійні результати. Звернімо увагу на деякі соціально-правові можливості оздоровлення і відпочинку для переможців конкурсів, олімпіад і не тільки…
/ /
Черговим «сюрпризом» нового Цивільного процесуального кодексу України став заочний розгляд справи. Навіть окремі судді на різних блогах доволі критично висловлюються стосовно певної невизначеності цих правових норм.
/ /
Законом «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» від 03.10.2017 № 2147-VIII, що набув чинності 15 грудня 2017 року названі процесуальні кодекси тепер кардинально змінені та діють в но
/ /
Серед фахівців та широкого загалу нерідко можна почути думку про те, що добре знати норми законодавства з тих чи інших питань. Але, окрім цього ще існує практика правозастосування.
/ /
Оскільки під час практичного застосування податкового законодавства нерідко можуть виникати питання в тих чи інших ситуаціях, усім зацікавленим можна порадити скористатися своїм правом на звернення та отримання консультації. Чим можуть бути корисні податкові консультації та як ними скористатися?
/ /
Зараз ми поговоримо на актуальну тему про медичну реформу. Які життєво важливі цінності сучасної людини стосуються кожного з нас? З чого ми починаємо? З пошуку та вибору лікаря первинної медичної допомоги. Отож, дізнаємося про це докладніше.
/ /
В умовах суцільної дорожнечі сучасного життя настав час подумати про дієві способи економії. Один із них — скористатися податковою соціальною пільгою. Цього разу розкриємо деякі секрети економії для тих працівників, які мають 2-х і більше дітей віком до 18 років.
/ /
Наказом Міністерства юстиції України № 3/5 від 04.01.98, зареєстрованим 30 січня 1998 р.
/ /
Останнім часом ми нерідко замислюємося про довіру суспільства до посадовців державних органів різного рівня та посадових осіб місцевого самоврядування. Ці, на перший погляд, прості речі стосуються тих, хто перебуває на службі державі чи територіальній громаді.
/ /
Тривалий час чимало дискусій та запитань виникало стосовно встановлення лічильників споживачам природного газу.
/ /