Анонс

Про таке

У Костянтинівці у Палаці культури та дозвілля 7 березня
/ /
7 марта на сцене Дворца культуры и досуга пройдёт городской конкурс «Миссис молодая мама Константиновки 2021»! 12 февраля стали известны имена финалисток! Среди них – и научная сотрудница, и флейтистка, и медсестра! Все участницы – разные, и каждая прекрасна по-своему.
/ /
Это вам два кликбейт-заголовка на выбор, а теперь читайте суть. С книгой "В ожидании копирайтера" я уже появлялась лет 5 назад в инсте. Рассказывала с гордостью, что написала её наша Стаська Падалка. Издание крутое и обязательно к прочтению, если ваша работа связана с созданием текстов.
/ /
Сегодня в городском краеведческом музее открылась фотовыставка «Сучасники».  Автор - Михаил Милян презентовал около 78 портретных работ. Это итог его  фототворчества за последние несколько лет.
/ /
Доброго дня! Запрошуємо до Палаца культури та дозвілля!!! 3 жовтя, о 14.00 у Костянтинівці буде цирк - программа у 2-х відділеннях з лазерно-димовим шоу та клоунами! Ви побачите:
/ /
ДЮСШ "Колос" Костянтинівської районної ради 5 вересня 2020 року стартувала в першій лізі Чемпіонату України з футболу серед команд U-17 і U - 15.
/ /
23 серпня в рамках відзначення Дня Державного Прапору України о 9 00 на площі біля міського Палацу культури (пр. Ломоносова) відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапору України «Державний Прапор – честь та гордість України».
/ /
Це поки що ідея. Вітається поповнення! Попередній маршрут автопробігу по Костянтинівці на День Прапора 23 серпня 2020 р., що ініціювали учасники АТО: 1. Збираємось на 12.00 у  Сквері афганців, Свято Стрітенський храм ПЦУ, молєбен, пам'ятник загиблим за Незалежність, підйом прапорів.
/ /
Вже цього серпня, DRUZI розпочинають новий проект, діяльність якого спрямована на створення безкоштовного навчального простору для журналістики, а також нового ресурсу - онлайн журналу PROSTIR, який зможе публікувати твори журналістів-початківців, розвиваючи таким чином в нашому регіоні незалежну та якісну журналістику.
/ /
Вперше до Краматорська завітає культовий гурт «Лінія Маннергейма». Великий сольний концерт з презентацією першого лонгплею «Конфіскат» вже 19 червня на Alchemist Terrace!
/ /
До Дня журналіста Громадська організація «РІ Впевнені серця» оголошує конкурс журналістських робіт під девізом «Герої нашого міста, які живуть поруч» Конкурсантам пропонується розповісти про особистості земляків — тих, хто своїми вчинками пише сьогодення рідного міста.
/ /
VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест цього року відбудеться онлайн – з 29 травня по 7 червня на офіційному сайті фестивалю
/ /
З 29 травня по 7 червня збираємося вдома – та безкоштовно знайомимось з найновішими європейськими стрічками та світовою кінокласикою. Переможця фестивалю, як і завжди, визначать глядачі!
/ /
26 марта - ДЕНЬ ДОНОРА. С 8-00 до 10-00 Краматорская СПК проводит забор крови на базе отделения переливания крови по адресу: ул. Театральная, 22
/ /