Память

Про таке

Чому я згадав ці слова? А тому, що протягом 28-ми років добре налагоджений хор верещить до нестями: «Скільки можна? Ну знищили 10 мільйонів українців, ну так і що? Зате колективізація плюс індустріалізація, а у підсумку — соціалізм! Та ще й куркулів позбулися, хай їм грець!
/ /
Щоб остаточно зібрати підписи під петицією про надання звання Почесний громадянин міста нашому другу та герою, який віддав життя за Україну Сергію Ісаєву та Герою України, командиру кіборгів, що тут мешкав — Івану Зубкову, залишилося 2-3 підписи. Якщо хтось не встиг — поспішайте.
/ /
4 листопада о 19.00 скрізь по всій країні вийшли активісти на акцію по роковинах смерті Катерини Гандзюк “Рік без Каті”. Вона стала символом того, що з нами коїться. Тому громадські діячі по багатьох містах говорили, перш за все про те, як ведуть себе правоохоронні органи та влада.
/ /
Шановні костянинівці!
/ /
29 серпня для України скорботний день - п’ята річниця Іловайської трагедії. Бої за Іловайськ тривали з 6 серпня по 3 вересня 2014 року. Зараз тільки офіційно встановлено, що під Іловайськом загинуло приблизно пів тисячі військових та добровольців...
/ /
У 9 столицях світу та у 40 містах всіх областей України 18 травня відбулась акція "Україна питає: хто замовив Катю Гандзюк". Це перша всеукраїнська акція національного масштабу за останні 5 років після регіональних «Євро-Майданів».
/ /
22 травня у Дружківці на п’яту річницю акції протесту простого пенсіонера, а зараз активіста Анатолія Водолазького, який у захопленому бойовиками «ДНР» місті вийшов на центральну площу з Державним прапором України, відбудеться традиційний, щорічний захід — ДЕНЬ ГІДНОСТІ!
/ /
Щойно прийшла звістка, що на престижному фестивалі документального кіно в Італії “CAORLE INDEPENDENT FILM FESTIVAL” фільм кінодокументаліста Руслани Бернді "Неділя у Страсбурзі" отримав почесну відзнаку.
/ /
В змаганнях брали участь учні десяти шкіл міста і Іллінівської ОТГ. Подібні змагання формують навички орієнтування на місцевості, дії в екстремальних умовах, розвивають увагу і швидкість реакції.
/ /
В прошлом году наши перекрасившиеся регионалы открыли в поселке Бересток памятный знак, под общей надписью «Детям войны». Они не скрывали, что имеют в виду и жертв сегодняшней войны с Россией. Но почему же написали так нейтрально? Продолжают поддерживать легенды о «распятом мальчике»?
/ /
На минулому тижні було багато важливих подій — від Водохрещі (у дворі українського Свято-Срітенського храму ніде було стояти, капелани церкви відслужили службу для військових, правоохоронців та мешканців на 1-му ставку та Клебан-Бикському водоймищі) до Дня Соборності (свята у головному палаці міста, Костянтинівському районі та
/ /
Беда не делает перерывов на праздники. Для Константиновки рождественские и новогодние дни были омрачены смертью очень хорошего человека. Не только известного и уважаемого.
/ /
В пятницу, 7 декабря армянская община Константиновки собралась у небольшого мемориала — хачкара или камня-креста, установленного рядом с Иово-Почаевским храмом.
/ /
6 декабря по приглашению руководства полиции представители городского краеведческого музея и газеты «Провинция» выступили перед личным составом Константиновского отделения с лекцией о событиях Голодомора 1932-1933 годах в Константиновке и районе.
/ /
7 декабря исполняется ровно 30 лет с того дня, как произошла одна из самых больших трагедий в истории бывшего Советского Союза. В этот день в 1988 году в Армении произошло землетрясение, которое унесло жизни тысячи людей, и практически полностью уничтожило два города — Спитак и Ленинакан.
/ /
Він стільки років був поряд, що здавалося, шестидесятники — наші сучасники. Стільки людей знали його особисто, і зараз просто йде вал спогадів та співчуття. Журналісти "Провінції" теж неодноразово зустрічалися з Левком Григоровичем, — перш за все, на Олексиних читаннях.
/ /
День освобождения города не переносится на 5 июля с 6 сентября. Теперь мы будем отмечать два этих дня, как освобождение от оккупации — фашисткой в 1943 году и рашисткой в 2014 году.
/ /
В этом году на 9 мая лампадки на могилах воинов, погибших за освобождение Константиновки в 1943-м году, наконец-то, были неугасимые. Мы об этом много писали и просили не убирать их, как коммунальный инвентарь, сразу после торжественного митинга-реквиема. И вот, наконец-то, их оставили.
/ /
Ми всі пам’ятаємо як наприкінці квітня 2016 року вся Костянтинівка стала на коліна коли прощалася з першим нашим хлопцем, який віддав своє життя за Україну в війні з цією сволотою путінською Росією.
/ /
В прошлый четверг, 26 апреля,  город вспоминал очередную дату аварии на ЧАЭС. Митинг-реквием состоялся в сквере «афганцев», у памятника с  более чем двумя сотнями имен ликвидаторов, погибших и умерших от последствий  крупнейшей радиационной катастрофы прошлого века.
/ /