Память

Про таке

За ініціативою ГО «УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ АНТИКРИЗОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ», під головуванням очільника Костянтинівської районної держадміністрації Олексія Рослова (Олексій Рослов) відбулася нарада з питань екологічної ситуації в
/ /
Чому я згадав ці слова? А тому, що протягом 28-ми років добре налагоджений хор верещить до нестями: «Скільки можна? Ну знищили 10 мільйонів українців, ну так і що? Зате колективізація плюс індустріалізація, а у підсумку — соціалізм! Та ще й куркулів позбулися, хай їм грець!
/ /
Щоб остаточно зібрати підписи під петицією про надання звання Почесний громадянин міста нашому другу та герою, який віддав життя за Україну Сергію Ісаєву та Герою України, командиру кіборгів, що тут мешкав — Івану Зубкову, залишилося 2-3 підписи. Якщо хтось не встиг — поспішайте.
/ /
4 листопада о 19.00 скрізь по всій країні вийшли активісти на акцію по роковинах смерті Катерини Гандзюк “Рік без Каті”. Вона стала символом того, що з нами коїться. Тому громадські діячі по багатьох містах говорили, перш за все про те, як ведуть себе правоохоронні органи та влада.
/ /
День гідності у Костянтинівці офіційно не відзначається, тому що розпорядженням міського голови від 15.11.2019 № 311-р «Про введення в дію заходів з попередження епідемії гострих респіраторних інфекцій» з 16.11.2019 по 22.11.2019 призупинено проведення масових заходів у закритих приміщеннях.
/ /
4 листопада о 19.00 скрізь по всій країні вийшли активісти на акцію по роковинах смерті Катерини Гандзюк “Рік без Каті”. Вона стала символом того, що з нами коїться.
/ /
Виктор Гандзюк, отец убитой чиновницы и активистки Екатерины Гандзюк, пригласил Президента Украины Владимира Зеленского на акцию памяти его дочери. 
/ /
Шановні костянинівці!
/ /
За деньги Б.Колесникова (вот так власти родину продают, а бюджет пускают на свои зарплаты!) восстановили 4-ю часть памятника освободителям Донбасса в сквере на ж/д вокзале.
/ /
29 серпня для України скорботний день - п’ята річниця Іловайської трагедії. Бої за Іловайськ тривали з 6 серпня по 3 вересня 2014 року. Зараз тільки офіційно встановлено, що під Іловайськом загинуло приблизно пів тисячі військових та добровольців...
/ /
У 9 столицях світу та у 40 містах всіх областей України 18 травня відбулась акція "Україна питає: хто замовив Катю Гандзюк". Це перша всеукраїнська акція національного масштабу за останні 5 років після регіональних «Євро-Майданів».
/ /
22 травня у Дружківці на п’яту річницю акції протесту простого пенсіонера, а зараз активіста Анатолія Водолазького, який у захопленому бойовиками «ДНР» місті вийшов на центральну площу з Державним прапором України, відбудеться традиційний, щорічний захід — ДЕНЬ ГІДНОСТІ!
/ /
Щойно прийшла звістка, що на престижному фестивалі документального кіно в Італії “CAORLE INDEPENDENT FILM FESTIVAL” фільм кінодокументаліста Руслани Бернді "Неділя у Страсбурзі" отримав почесну відзнаку.
/ /
23 травня о 10.00 у сільському клубі с.Кіндратівка Костянтинівського району буде проведено презентацію книги про внесок німців-менонітів у розвиток села, а потім - по вул.Заборського, 66 - встановленн
/ /