Память

Про таке

17 лютого, напередодні сьомих роковин розстрілів на Майдані та перемоги Революції гідності, Верховна Рада майже конституційною більшістю (295 голосів «за») ухвалила постанову, що визначає: «Революція гідності – один з ключових моментів українського державотворення та виразник національної ідеї свободи…».
/ /
"15 февраля – День памяти тех, кто исполнял служебный долг за пределами Отечества”. Вам подобається? Афганцям, скоріше, — ні, бо це ж їх день. Українським патріотам теж - “Їх відправляли як гарматне м’ясо туди, нікого вони не захищали, були з метою посилення впливу СРСР в чужій нам азійській республіці.
/ /
Сьогодні в Костянтинівці в сквері у Свято-Стретенського храму шанували пам’ять загиблих воїнів в інших державах. Ведучі прочитали довгий перелік цих держав та згадали, що 15 лютого також день виводу військ з Афганістану.
/ /
Кожен раз, коли проходять такі заходи, розумієш – наскільки вони важливі. Наскільки відображають нашу сучасну реальність – ми мешкаємо разом з військовими, ми стали військовими містечками, ми стали з ними одним цілим.
/ /
29 січня на 10.00 в Предтечинському будинку культури відбудеться зустріч, присвячена пам’яті солдата ЗСУ російсько-української війни Дмитра Олександровича Оверченко.
/ /
16 січня, за ініціативою самих кіборгів по всій Україні вшановується День пам'яті захисників Донецького аеропорту та усіх загиблих воїнів.
/ /
На початку липня Донецька обладміністрації розповсюдила інформацію: “На Донеччині просто неба відкриють «Музей російсько-української війни». Приблизна площа музею складатиме 2 гектари.
/ /
Наконец-то, после карантина, снова заработала железная дорога и вокзалы всей страны озвучили в объявлениях дежурных приятное слово «Константиновка». Знай наших!
/ /
Проходя по улице Тельмана, в зарослях стоит памятник воинам 135-й и 39-й танковых бригад, погибших 06.09.1943 года. Памятник разрушенный и заросший травой. Рядом с памятником стояла семья Доля — Владимир и его жена Елена, трое их детей. На мой вопрос, что, здесь похоронены ваши родственники?
/ /
28 квітня 2014. Десь в цей час я закінчував мотатися по місту. Підписував документи в пенсійному фонді. Щоб повернули пенсію по вислузі років. Заїхав в банк, підписав всі документи. З нотаріусом оформили всі документи на дітей, щоб жінка мала право на вивіз закордон їх і все інше. Заяву на звільнення я написав раніше.
/ /
24 апреля армянский народ воспомнил Геноцид, истребление, осуществившееся турками во время Первой мировой войны. Событие приурочено к этой дате, поскольку именно 24 апреля 1915 г. началась массовая депортация армянской элиты Стамбула, а также Александретты и Аданы.
/ /
Конечно, карантин внес свои коррективы, поэтому на День Чернобыльской катастрофы 26 апреля у мемориальной композиции в сквере афганцев собралось около десятка ликвидаторов. Понятное дело, такого еще не было.
/ /
По информации руководителя подразделения ритуальных услуг ГКП «Коммунтранс» Евгения Дилина, на всех кладбищах Константиновки на выходные 25-26 апреля (так называемые в народе Гробки или Радоница, дни поминовения умерших родственников) прошли на удивление в соответствии с карантинным предписанием.
/ /
За ініціативою ГО «УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ АНТИКРИЗОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ», під головуванням очільника Костянтинівської районної держадміністрації Олексія Рослова (Олексій Рослов) відбулася нарада з питань екологічної ситуації в
/ /