Сучасна війна з російськими окупантами

Про таке

Дід здригнувся — голос виявився знайомим. Повільно повернувся, вмерзаючи в стілець. Сумнівів не було, спокійний баритон належав Джонні.
/ /
В конце прошлого года редакцию посетили бойцы ВСУ — Владимир Сизов (Лапша) и Влад Сорд (Змей). Влад, потомок норвежских викингов, как оказалось, пишет стихи. Обычно утром, просто «на бегу» (иногда под обстрелом) записывая, что пришло ночью.
/ /
В День Захисника Вітчизни захотелось рассказать о каком-нибудь защитнике, которого горожане еще не знают. Открыть им этого человека, еще раз доказать, что наши там были и есть с первых дней войны.
/ /
29 серпня для України скорботний день - п’ята річниця Іловайської трагедії. Бої за Іловайськ тривали з 6 серпня по 3 вересня 2014 року. Зараз тільки офіційно встановлено, що під Іловайськом загинуло приблизно пів тисячі військових та добровольців...
/ /
«Союз ветеранів АТО Донбасу», громадські патріотичні організації Донеччини запрошують всіх, кому не байдужа сучасна українська історія та подвиг наших воїнів у війні з Росією на Всеукраїнську акцію «Донеччина зустрічає своїх захисників», яка відбудеться 4 липня у на горі Карачун (Краматорськ) та 5 липня у Дружківці.
/ /
В ці дні ми згадуємо жахіття, яке пережили у сплюндрованому “руською весною” 2014 році. Давайте також згадаємо наших героїв, які серед нас попали тоді в найбільш важке становище, але не просто вистояли, а й зараз продовжують боротьбу за Батьківщину.
/ /
За даними командування Операції об'єднаних сил за тиждень з 10 по 16 квітня окупантами було вбито/поранено українських військових:
/ /
За даними командування Операції об'єднаних сил за тиждень з 2 по 9 квітня окупантами було вбито/поранено українських військових:
/ /
24 березня в Станиці Луганській поховали 36-річного бійця 93-тя ОМБр “Холодний Яр” Максима Сиріна (позивний "Шалений"). Він пішов на війну в серпні 2017 року. До того він працював у пожежній частині. Максим загинув 21 березня під час бойового чергування в районі Авдіївки. В нього залишилися дружина і двоє дітей.
/ /
16 березня внаслідок ворожих обстрілів в районі населеного пункту Хутір Вільний на околиці міста Золоте Попаснянського району Луганської області в ході виконання бойового завдання загинув 38-річний солдат Руслан Слісаренко, який служив у 54-й окремій механізованій бригаді ЗСУ.
/ /
За даними командування Операції об'єднаних сил, за тиждень з 5 по 12 лютого російськими окупантами було вбито/поранено українських військових:
/ /
На минулому тижні було багато важливих подій — від Водохрещі (у дворі українського Свято-Срітенського храму ніде було стояти, капелани церкви відслужили службу для військових, правоохоронців та мешканців на 1-му ставку та Клебан-Бикському водоймищі) до Дня Соборності (свята у головному палаці міста, Костянтинівському районі та
/ /
Привычный по довоенной, мирной жизни образ «ребенка войны» как дряхлого, но решительного старика в коридоре социального учреждения безвозвратно ушел в прошлое. Теперь, увы, наша ежедневная реальность — это настоящие дети, задетые, опаленные ее жутким дыханием. 
/ /
Читая статьи, посвященные эскалации военных действий против Украины и переноса их в море, не могу отделаться от мысли о том, что атака на украинские катера как-то сильно запоздала у Путина. Чего ждет это чудовище, почему решило, что сейчас – время?
/ /
На апаратній нараді в Костянтинівській держрайадміністрації голова КДРА Н.Вініченко зупинилася на подробицях надзвичайній ситуації в Старо Миколаївці:
/ /
У вівторок, десь о 8.15 ранку вся Костянтинівка здригнулася від гучних вибухів. У районі залізничного вокзалу грюкали двері та вікна. Дехто з дачників, що з півдня, бачили в небі щось типу ракети. Чули вибухи й з довколишніх з півдня міста сіл (Олександро-Калинове, Іванопілля).
/ /
В пятницу, 25 мая, рано утром оккупационные российские войска произвели массированный минометный артиллерийский обстрел жилых массивов Старой Николаевки (Правдовки), входящей в объединенную Ильиновскую громаду.
/ /