Вот так поздравил!

В поздравлении жителям Константиновки Донецкой области по случаю Дня города и 70-й годовщины освобождения города от немецко-фашистских захватчиков,

Президент Украины Виктор Янукович отметил, что "сегодня Константиновка - это город стеклоделов, металлургов и химиков, самоотверженных и упорных людей, которые своими талантами и трудом добросовестно приумножают его достижения, обеспечивая стабильное развитие экономики края".

Пресс-служба Президента

http://president.org.ua/news/news-339930/

Comments

    Да что он городит - какие стеклоделы, какие стеклодувы и металлурги? Все уже, как говорится, украдено до нас!..

    Вот, кстати, коменты константиновцев (на сайте первоисточника), не побоявшихся Вите сказать правду о нашем городе:

    Константин Земсков

    сегодня Константиновка - это город стеклоделов, металлургов и химиков, самоотверженных и упорных людей, которые своими талантами и трудом добросовестно приумножают его достижения, обеспечивая стабильное развитие экономики края".

    Сегодня Константиновка - это город, где только в этом году закрыли два завода, работы нет, траву на улицах скосили только к сентябрю, зато на день города пригласили Верку Сердючку, а на главной площади города строят трехэтажный то ли ресторан, то ли мотель.



    Геннадий Чубенко

    А Президент не вкурсе, что Константиновка уже не город стеклодувов, металлургом и химиков? Что тут по промзоне писец пробежался?

      Это же на сколько блюдолизов в администрации ПРахфффесара нужно увеличить, чтоб знать – НЕТ БОЛЕЕ города КОНСТАНТИНОВКА (с перечнем уничтоженных ПР производств), ЕСТЬ ТОЛЬКО населенный пункт городского типа (н.п.г.т). 

      Ответ на от Антипропаганда2

        Антипропаганда2, спешу расширить ваш кругозор - в России также ГУБЕРНИЙ НЕТ.

        "У нас не Росія, а Україна" - Это всего лишь формальности: раскрашенные столбики, синенькие паспорта, вопли по радио и телевизору, наглое искажение правил ИНОСТРАННЫХ языков и т.п. Суть же проста - 83% (восемьдесят три процента) населения Украины предпочитают общаться НА РУССКОМ. Это данные АМЕРИКАНСКИХ экспертов. Вот ссылка: http://alternatio.org/articles/articles/item/117-эксперты-сша-утверждают-что-для-83-украинцев-родной-язык-–-русский

        Вы и сами в быту и на работе пользуетесь русским языком, это очевидно, а здесь по-украински пишете с пропагандистскими целями. Ваша психологическая мотивация понятна: вы полагаете, что если перейти на мову, то от этого и жизнь улучшится. Ну, не знаю, не знаю. Что-то украинский эксперимент это уже третий десяток лет никак доказать не может, как ни пыжится.

        Поэтому, когда привычные слова, которыми долго пользовались при Советской власти для обозначения органов власти, теперь частично заменяют на новые, то далеко не все смогли переориентироваться сразу, вот и пользуются теми словами, которые они помнят из истории. А поскольку народ-то русский, то и слова на память приходят из русской истории - губернатор, к примеру. Хотя в русской истории есть и другие слова - например, городской голова. Я не знаю вашего возраста, но если вы учились в средней школе ещё до развала Союза, то должны помнить, что это слово встречалось в произведениях русских классиков ещё 19-го века. Навскидку припоминаю Салтыкова-Щедрина и Гоголя, Льва Толстого и Чернышевского. А если не помните, то и не запоминайте - это же русская литература, зачем она вам?

        Так что, если не принимать во внимание формальные внешние признаки, то Украина - это историческая часть России по своей ментальной и цивилизационной сути, в настоящей момент слегка перекрашенная. Формально - да, "не Росія, а Україна", а по сути - нет. За исключением Галиции, конечно. Галиция - это культурная часть Польши. Конечно же, входящая в состав государства Украина, конечно. Но культурно и цивилизационно - нет.

        Ответ на от Yaroslav

          Когда речь заходит о действительно серьёзных вещах, вы можете только передёргивать и применять двойные стандарты. Если я проявил невежество, то напишите об этом конкретно, а отвечать аргументом "Дурак" - просто несерьёзно.

          Я знаю вашу гнилую манеру старательно взращивать в несведущих и малообразованных молодых людях русофобию - я помню вашу большую статью в "Провинции", где в качестве описания русских вы привели ХУДОЖЕСТВЕННЫЙ текст из Чехова, где он описывает отрицательных ПРИДУМАННЫХ персонажей, а противопоставляете НЕХУДОЖЕСТВЕННЫЙ ТЕКСТ, где Чехов описывает встреченных им КОНКРЕТНЫХ РЕАЛЬНЫХ людей в Малороссии. Открыто непорядочный и нечестный подход. Такими же приёмами пользуется платный клоун Шустер, умеющий вставить грязную шуточку сразу после умного и конкретного комментария оппонента русофобов, чтобы высмеять аргументацию, которую националисты не могут опровергнуть, и попытаться тем самым принизить её значение.

          Опровергнуть 83 процента вы не можете, опровергнуть наличие губернаторов в Российской Империи вы не можете, опровергнуть преобладание русского языка в б.УССР вы не можете, опровергнуть остальные факты вы тоже не можете. Так что «Дунька отвечала пустой болтовнёй».

          Ответ на от Dick Traveller

            «Свідомий» перекладається російською мовою, як «сознательный». Невігласи намагаються вважати це слово матюком. А це прекрасне слово з чеховського словника. Я дуже люблю читати і перечитувати А.П. Чехова. В моїй домашній бібліотеці зараз 18 томів цього видатного російського письменника, загальновизнаного класика світової літератури, почесного академіка Імператорської Академії наук. А свій восьмитомник я подарував дочці. За професією А.Чехов лікар. Якби він жив у наші часи він би міг деяким хворим надати істотну допомогу.

            Ответ на от Dick Traveller

              «Свідомий» перекладається російською мовою, як «сознательный». Невігласи намагаються вважати це слово матюком. А це прекрасне слово з чеховського словника. Я дуже люблю читати і перечитувати А.П. Чехова. В моїй домашній бібліотеці зараз 18 томів цього видатного російського письменника, загальновизнаного класика світової літератури, почесного академіка Імператорської Академії наук. А свій восьмитомник я подарував дочці. За професією А.Чехов лікар. Якби він жив у наші часи він би міг деяким хворим надати істотну допомогу.

              Ответ на от Dick Traveller

                Мені зрозуміла ваша істерика. Вам не подобається як пише Чехов. Що ж поробиш. Комусь подобається піп, а комусь попова жінка.

                А мені подобається читати не тільки Чехова, а й українського письменника Євгена Пашковського:

                http://www.konstantinovka.com.ua/provincy/podshivka_gazety_nomera_2007_g_40_874_03_10_2007/mova_elektrichki

                Ця стаття «Мова електрички» дуже не сподобалася комуністу Ткачу – мабуть себе впізнав. Але ж я не винуватий! То ж Євген Пашковський – лауреат Шевченківської премії.

                Ви також не відчуваєте відмінності прекрасної російської мови від вашого рускоязичія?

                Ответ на от Yaroslav

                  У меня никогда не бывает истерики, Ярослав. Здесь, на этом сайте, я один из самых спокойных участников. Истерика как раз у вас: НИ ОДНОГО прямого ответа на мой комментарий у вас нет. Наоборот, аккуратно продуманные фразы (знаете и умеете, не отнять), ненапрямую подсовывающие читателю компрометирующую меня информацию и уводящие внимание читателя от темы дискуссии. Это старые приёмчики западных рекламщиков: "Почему стиральные машинки "Дженерал Электрик" лучшие в мире?". То есть так аккуратненько подсовывается идея, что стиральные машинки "Дженерал Электрик" лучшие в мире, осталось всего лишь объяснить, почему.

                  Вот так и вы - сначала про истерику (то есть я должен объяснять, почему её у меня нет, - прямо как про дочку Рабиновича: "А вы знаете, что дочка Рабиновича шлюха?" - "Но ведь у Рабиновича нет дочки!" - "Теперь это его проблемы") и про Чехова (вы не знаете о моём отношении к Чехову, я его никому здесь не сообщаю, здесь не об этом), потом съезжаете на литератора Пашковского, а потом и на коммуниста Ткача. Ярослав, садитесь за компьютер трезвым, пожалуйста: я не коммунист Ткач. Ткач живёт совсем в другом городе, не в Константиновке.

                  Помимо Пашковского, вы, Ярослав, ещё любите перечитывать работы Донцова, Бандеры, книжечку "Майн Кампф" известного автора, а также "труды" прочих "теоретиков" "расовой и национальной чистоты" - это отчётливо читается из практически всех ваших текстов, имеющих своей основной целью пропаганду русофобии и воспитание молодёжи в ненависти к России. В общем, то ли вы искренний сторонник фашистской идеологии, то ли платный пропагандист, старательно отрабатывающий свои гонорары. Жаль только, что ваше умение работать с текстом служит не поддержке гуманистических идеалов, а совсем наоборот.

                  Ответ на от Антипропаганда2

                    А може вас називати Big Dick? Так вам приємніше?

                    Відкіля це ти узявся,

                    Де ти досі пропадав?

                    Хоч би Бога побоявся,

                    Хоч би трохи сором мав!

                    В й справді де узявся такий «розумник»? Адже у Совецькому Союзі сексу не було.

                    Звичайно я читав «Mein Kampf». В моїй бібліотеці є і спогади Отто Скорцені. А от Степана Бандери не читав, бо він книжок не писав. Мені лише відомо, що 15 вересня 1941 року німці його заарештували і він сидів у Берлінській тюрмі, а з початку 1942 року до серпня 1944 року він перебував у концтаборі Заксенгаузен. У вересні 1944 року його звільнили і запропонували взяти участь в керівництві антирадянського збройного руху в тилу Червоної армії, але Степан Бандера відхилив пропозицію і на співпрацю не погодився.

                    Одна моя сусідка, як і Little Dick з презирством сказала: «Так він «бендера!» А я спитав чи знає вона хто це. Виявилося, що не знає.

                    Тільки тупоголовий невіглас із секти малоосвічених може повторювати базарні плітки. Не буду посилатися на «продажных оранжевых грантоедов» (Little Dick). Пошлюся на відкриті архіви:

                    В них є три томи документів КДБ про Бандеру. Там є документ, який засвідчує, що полковник КДБ Карін, тоді НКВС, від імені голови уряду УРСР Хрущова заявляє проводу ОУН, що ми ніяких претензій за роки війни ні до Бандери, ні до Стецька не можемо мати. Чому? «Тому що Степан Бандера і Стецько перебували в той час у німецькій в’язниці».

                    Від такого коментатора, як Little Dick сайт газети поволі самоотруюється. Згадайте радянські громадські туалети. Вони згинули від самоотруєння, захлинулися у власних амбіціях! Як і вся совєцька держава.

                    Чим глибше намагається Little Dick, наче страус заховати свою справжню голову у пісок, тим краще видно його комуняцьке гузно.

                    Сидить він в окопі «руського мира» та обгиджує наші українські святині і не від страху, бо нічого не боїться, а від лютої ненависті... ненависті до усього українського.

                    Його розлогі багатослівні коментарі безглузді і безграмотні. Кажучі інженерною мовою - співвідношення сигнал/шум» настільки несприятливе, що відфільтрувати корисний сигнал неможливо. Таргани в голові Little Dick аплодують стоячки його «мыслям».

                    Ответ на от Антипропаганда2

                      Какое дурновкусие! Это же надо: такие ролики - и специально отыскивать! Да написали бы просто фамилию Гитлера, да и всё. Глубина вашей мысли нисколько не пострадала бы, поверьте. Нет, ещё рыться надо где-то на уровне даже ниже "Комеди-клаба".

                      Впрочем, тонкостеВ от вас ждать не стоит.

                        Усопшего с днем рождения поздравляет виновник смерти.

                          Діку, Соратнику, ви мені радили скоріше позбутися комплексу молодшого брата, ось  я і витрачав  чимало часу перебуваючи у стані аутотренінгу аби  то досягнути бажаного , - відповідного до вимог сучасності психологічного стану. Проникнув у під свідомість ( за рекомендацією Фрейдистів) – ввійшов в своє дитинство, потім потягнув через кордон на гора (у свідомість) декілька схоронених блоків,що думаю стануть в пригоді при вирішенні сьогоденних проблем. Ясно робота кропітка ,та все ж ,я почуваю себе іншою людиною, що перебуває в гармонії і може адекватно реагувати на подразники оточуючого світу. Пишу українською як і в школі де її ази викладали по Читанці з першого класу, з російським зіткнувся на другий рік. Вся дев’ята школа поза уроками гомоніла виключно мовою своїх батьків – українською!  Слід нагадати, в радянській школі викладачі – вчителі неодмінно і наполегливо закликали любити Україну , до того ж примушували на пам'ять визубрювати з різних  авторів патріотичні вірші та гасла. Ясно це все з блоку під забутого історичного минулого. Знову, спасибі Вам Діку за цінну пораду. Добре, полишимо псих аналіз, повернемось до проблем, само собою, на рівних умовах рівності і без меншовартості, наїзництва у доброзичливій манері інтелект розмові. В ваших правилах, і я з ними неодмінно погоджуюсь,ви ,все ж, задекралували «МИР ВАШЕМУ ДОМУ». «  Дому» , наскільки я зрозумів УКРАЇНСЬКОМУ, просто іншого не існує! Діку, зрозумій ,я не граюся з тобою і  не юродствую.

                          Навпаки, де що в Вас запозичую в великій надії використати на благо слов’янських народів» Наприклад, боротьба з неофашизмом, ця проблема буде актуальна поки Україна, Білорусія, Казахстан і т. і інші не вийдуть з дитинства. Також, я розумію проблему переселенців – росіян , або ж другого третього і значно більш раннього періоду поколінь їх нащадків на сучасних теренах України. Це питання на жаль зависло в повітрі. І не законодавчо, а ні певними домовленостями – т. є під зак. актами рег. рівня узгодити вряд чи вдасться.  Впевнений насильницька  українізація Донеччини несе загрозу, крапка. Істор. досвід розпаду  Рим. Імперії свідчить про те, що більш 500 років після її скону все ж в учбових закладах європ . держ. і в Україні вивчали латинь, чому?, просто видана , надрукована продукція ще не була перевершена національними чинниками і відповідно повинна мав сенс  оригінал, така ж  аналогія з рад. виданнями  на виключно рос. мові на пост рад. просторі. Все ж , час внесе корективи в наші роздуми і очікування. На даний час   в наших діях , заявах ми з вами повинні не нашкодити дружнім відносинам дійсно братнім державам і не спровокувати загострення в добросусідських стосунках. Як кажуть – « Все треба пережити», добавлю, - гідно.  Щоб там не було,а ви мені Діку не ворог і  наші дороги( по Фрейду )неодмінно перетнуться. Шануймося!

                                         

                                          

                            "Слід нагадати, в радянській школі викладачі – вчителі неодмінно і наполегливо закликали любити Україну , до того ж примушували на пам'ять визубрювати з різних  авторів патріотичні вірші та гасла"  -  Ну вот, видите, Корниенко, сами же подтверждаете наличие насильственной украинизации коренного русского населения. Больше и писать ничего не надо.

                            "дещо в Вас запозичую в великій надії використати на благо слов’янських народів. Наприклад, боротьба з неофашизмом, ця проблема буде актуальна" - Тут я с вами согласен, Корниенко, здесь ваша позиция адекватна. Но не до конца, потому что украинского фашиста Бандеру вы пока оцениваете положительно, что есть заблуждение.

                            "я розумію проблему переселенців – росіян, або ж другого третього і значно більш раннього періоду поколінь їх нащадків на сучасних теренах України" - Вот что вы, Корниенко, не понимаете, так это так называемую "проблему переселенців – росіян". Проблемы у русских совсем иные - мы подвергаемся откровенному этноциду на наших же исторических землях. Мы никакие не переселенцы. "Сучаснi терени України" - это территория б.УССР, и никакой иной основы, кроме сталинско-ленинского территориального устройства, "сучаснi терени України" не имеют. Разве на территории Донецкой области (давайте пока возьмём только нашу область, хорошо?) когда-либо проживала украиноговорящая общность людей? Разве здесь существовало когда-либо Украинское государство? Кем оно было признано? Каковы были его границы? Кто его населял? Где его летописи? Кто были его цари/короли/гетманы/конунги - где их имена? Прислушайтесь, пожалуйста, к моему совету, прошу вас - почитайте какие-то иные источники информации, не незалежные.

                            "Впевнений - насильницька  українізація Донеччини несе загрозу, крапка" - Это абсолютно здравая мысль, Корниенко, она относится и к другим украинизируемым регионам.

                            "Щоб там не було,а ви мені Діку не ворог" - Я, Корниенко, тоже не хочу быть вам врагом. Разве что оппонентом в обсуждении.

                            "і наші дороги( по Фрейду )неодмінно перетнуться" - Надеюсь, не в окопах, разделённых нейтральной полосой. Пусть все войны останутся в прошлом.

                            "Шануймося!" - Аналогично.

                              Діку,  в цій темі, де Янек і ПР компашка, з своєю безапеляційною заявою про місто  К. явно не вписується в сьогодення. Ми ж з вами спостерігаємо зовсім іншу картину – тотальну руйнацію  не тільки промислових об’єктів, а й міської інфраструктури до того ж на тлі свавілля чиновничо – бюрократичного «безпредела» відносно пересічних односельців.  Ось про це з вами хотілося поговорити та занотувати  спільні плани реальної боротьби з командою нелюдів, що тероризує і п’є кров з фінансових  артерій нашого міста. До того ж, як  кревні соратники , ми реалісти і добре пам’ятаємо, що війна закінчилась в 45, К. звільнено 6 вересня, наші батьки – воїни  отримавши наказ повернулися в свої домівки.  Підривати мости між братніми республіками апелюючи до «іконних рускіх( російських)» територій значіть сіяти розбрат між рос. народом і іншими. А останнє не на користь жодній нації, краще хай окопи заростуть травою, крапка. На же слід зосередитись на сучасних проблемах. Був я на святі міста, бачив здоровенний плакат де писано  один в один недолуге звернення президента, сміявся і плакав. А в вас Діку які емоції викликає облуда першої особи держави? По за темою, по ходу приватної бесіди, відносно вчителів-викладачів скажу, що це краще аніж православним  христити  немовлят, а потім ганити ,вже дорослих ,за їх гріхи. Спробуйте порівняти під проводом яких релігійних течій народи досягли успіху і добробуту.

                                              Завжди з вами Корнієнко.