Дані ООС по втратах

За даними командування Операції об'єднаних сил за тиждень з 14 по 21 травня окупантами було вбито/поранено українських військових:  

2/13

14 травня від кулі ворожого снайпера поблизу Майорську загинув 25-річний гранатометчик 46 ОШБр ВСУ "Донбас-Україна" Антон Вікторович Безверхій. У цей день він залишив пост у Facebook "Двічі не вмирають. Двічі не вб'ють!!! Загинути в бою - честь!!!". Прощався з Антоном його рідний Харків - на Сумській, біля Пам'ятника Кобзарю. Без батька залишився 5-ти річний син.

16 травня поблизу с. Новозванівка внаслідок обстрілу з міномету загинув 45-річний прапорщик бригади тактичної авіації повітряного командування "Захід", якій пішов на фронт навідником 79-ї ОДШБр ВСУ Василь Богданович Джус. Відспівували його у Франківську, поховали у рідному селі Букачівці Рогатинського району.

За проявлену відвагу бійців представлено до нагороди.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ!

В кожному місті, районі та селищі, де вони народилися, бійців відспівують у головних соборах, ховають на Алеях Слави, відкривають їм пам'ятні дошки, присвоюють звання почесного громадянина (посмертно).

За матеріалами ООС, ЗМІ.