С НОВЫМ ГОДОМ, СТРАНА!

"Цей рік для мене став роком прийняття нового Закону України «Про освіту», який я очікувала з 2015 року. Я прихильниця реформування системи освіти в Україні, і тому для мене це було дуже важливо. З прийняттям цього закону, сподіваюся, буде запущений механізм серйозних змін в освіті. На жаль, в цьому році не здійснилася моя мрія про завершення ремонту в ЗОШ №1 та появу в Костянтинівці першої модернізованої школи. Проте, вірю, що в новому 2018 році таких шкіл в Костянтинівці буде вже дві, а також будуть відремонтовані ще два дитячих садка. І що це стане тільки початком. І наше місто буде пишатися своїми закладами освіти. Від 2018 року очікую нових проектів, креативних ідей, досягнень учнів та вчителів. Дуже хочеться, щоб відбулися, нарешті, позитивні зрушення в житті нашого міста. І звісно, щоб 2018 рік став роком закінчення війни"

Ольга Барабаш, начальник відділу освіти

* * *

“Ось пройшов ще один рік для нашої країни під знаком війни. Переломного моменту ще не настало але з "тієї" сторони все частіше чутно про втому і безглуздість протистояння. Всі добре розуміють, що Україна буде боротися за кожен клаптик Богом даної землі до переможного кінця. Сподіваємося, що 2018 рік стане вирішальним і українці зможуть, як і раніше зажити в мирі і злагоді”.

Анрій Тараман, депутат Іл’їнівської сільради, ветеран АТО, лідер Олександро-Калинівської громади

* * *

Поздравление от американского народа!

"С наступающим, земляки! Только что Президент Трамп принял решение о начале поставок в Украину противотанковых ракет Javelin. Украинская армия переводится в качественно новое состояние. Посмотрим, Путлер, каково тебе будет теперь воевать за спинами женщин и детишек.

Массив остальной боевой техники и снаряжения пойдет теперь как по маслу. И не стоит расстраиваться сравнительно малому объявленному количеству ракет - для полной деморализации сепарни и россиянских танковых «асов» много и не нужно. Чтоб парализовать морской порт со всем флотом иногда довольно просто объявить о поставленных вокруг него минах.

Чтобы заставить обкакаться какого-нибудь бурятского танкового комбата достаточно дать ему увидеть парочку факелов сделанных из его танков.

Вспомнилось, как начало поставок американских «стингеров» развернуло вспять афганскую войну и вынудило советское правительство к выводу всех войск из Афганистана. Прямая параллель! Достойное вступление в Новый Год! Мы победим!

Владимир Зайчиков, New York