"Голос країни": це було шоу Андрія Подкалюка!

Так, в неділю 8 березня костянтинівець А.Подкалюк не виграв. Але й не програв! Разом з “сучасним гуцулом” Сергієм Романом син священника з Костянтинівці (як його постійно дистанціюють) в команді MONATIK’а відкривав вокальні бої десятого сезону "Голосу країни - 10" на 1+1.

Вони незвичайно глибоко виконали легендарну пісню Елтона Джона "I believe in love". Всі бачили (скоріше чули), що Андрій співав чистіше, але...

Після виконання пісні тренер MONATIK став перед нелегким вибором. І він вибрав гуцула, пояснивши це тим, що, «незважаючи на важку пісню і те, що Сергій Роман трохи в кінці мав технічні проблеми із її виконанням він не розгубився, а це дуже важлива риса для артиста...».

Але ж це “ГОЛОС країни”, а не “нерозгубленність початківців”!!! Гарно хоч MONATIK визнав, що Андрію це не так потрібно, бо він й так вже професійний класний співак. Сам Сергій Роман не зміг утримати емоцій після свого проходу у наступний етап і пустив сльозу.

Але потім почалося дещо неймовірне. Андрій не вилитів! Скориставшись правилом “крадіжки” сама Тіна Кароль надавила на червону кнопку та залишила його у проекті, хоч і на лаві запасних.

Ось відгуки глядачів в Інтернеті:

“Никогда не понимала выбор тренеров более слабого. Сильный пришел показать свой талант и победить. А слабый должен принять поражение».

«Фсе! Пошла за валерьянкой. Боляче расставаться с талантами».

«Тине большое спасибо. Спасла заслуженно хорошего участника».

«Я згоден, Андрій співав краще!».

«Мудре рішення! Тіна молодець! Андрій співав краще!».

«Андрій дуже чуттєво співав, я рада що Тіна його "викрала". Він класно співав і заслуговує йти далі до перемоги».

«Для мене рішення Дмитра було неочікуваним, але я був готовий до любих поворотів, - написав для читачів “Провінції” Андрій Подкалюк, - але Тіна, Тіна! Оце було раптово. Вона дала мені другий шанс — це круто!”.

Ми задали Андрію питання: “Але Ви були головною зіркою цього шоу — постійно коментували всі виступи з лави запасних. Це дорогого коштує — тепер Вас ще більше будуть взнавати та більше платити за корпоративи :) І все ж — чи є у Вас шанс залишитися?”.

На що Андрій відповів: “Дійсне — це було як ток-шоу “В гостях у Андрія Подкалюка”! Тепер все залежить від Тіни. Вона може вкрасти когось іншого і мене замінити. Шанс в мене є, але дуже малий...”.

Наступний випуск вокального шоу "Голос країни-10", вирішальний для нашого земляка, дивіться в наступну неділю, 15 березня.

В.Березін